هشت پادشاهی اروپایی که دیگر وجود ندارند / سلاح های شیمیایی در جنگ ایران و عراق / یازده خودروی قدرتمند خارج از جاده / طوفان تابستانی در استرالیا – تابناکبسته ویدیویی “تابناک” مجموعه ای از ویدئوها در مورد رویدادهای سیاسی، عمدتا بر اساس اخبار و تحلیل ها، و ویدئوهایی در مورد سایر موضوعات فرهنگی، اقتصادی و موارد دیگر که از دست داده اید. دیدگاهی جدید و متفاوت از آنچه در این زمینه می توان آموخت.

هشت پادشاهی اروپایی که دیگر وجود ندارند

در طول تاریخ، پادشاهان بسیاری آمده اند و رفته اند و دیر یا زود تاج و تخت سلطنتی ناپدید شده است. در این ویدیو با هشت سلسله بزرگ در اروپا آشنا می شوید که در قرن بیستم ناپدید شدند، بنابراین از بین بیش از 20 پادشاهی که در آغاز قرن بیستم در اروپا وجود داشت، 13 پادشاهی ادعای دموکراسی در این قاره دارند.

سلاح های شیمیایی در جنگ ایران و عراق

در شرایطی که دولت آمریکا در سال های اخیر و در جریان جنگ سوریه نگران سلاح های شیمیایی شده بود، این کشور در اتحاد با رژیم بعث عراق سکوت اختیار کرد. این فیلم تاریخی به بزرگترین قربانی سلاح های شیمیایی در تاریخ می پردازد.

یازده وسیله نقلیه قدرتمند سراسری

در این ویدیو بهترین خودروهایی را که می توان برای آفرودهای شدید استفاده کرد را مشاهده خواهید کرد. این خودروها توسط شرکت های مختلفی از خودروهای 10 تنی تا 150 کیلوگرمی تک سرنشینه تولید و عرضه می شوند. بسیاری از این خودروها برای مقاصد نظامی طراحی و ساخته شده‌اند، اما اکنون غیرنظامیان نیز می‌توانند آن‌ها را خریداری کنند و در خارج از جاده‌های خود از آن‌ها لذت ببرند. طرفداران آفرود این ویدیو را از دست ندهند.

آموزش بویایی فصل اول: تجزیه و تحلیل رایحه های عطر با بو کردن

هم اکنون در تابناک ویدیو دوره جامع و منحصر به فرد صنعت عطر را مشاهده می کنید. عطرها موسیقی خاص خود را دارند. آنها از نت ها و آکوردها تشکیل شده اند و می توانند مانند یک آهنگ زیبا بسیار ماندگار و هماهنگ باشند.عطر از مواد طبیعی یا از ترکیبی از اسانس ها، تثبیت کننده ها، حلال ها و ترکیبات معطر ساخته می شود. مواد خام معطر که عطرها را می سازند با استخراج از منابع گیاهی، حیوانی یا روش های تولید مصنوعی مواد شیمیایی تهیه می شوند. در این ویدئو رایحه های مختلف مورد استفاده در عطرها تست و شناسایی می شوند که می توان با استفاده از آن ها رایحه مورد نظر خود را در عطر خود انتخاب کرد.

طوفان تابستانی در استرالیا

یک تیم حرفه ای طوفان تابستانی را در کانبرا و بریندالا استرالیا با استفاده از دوربین “RED Dragon” ضبط کردند. این ضبط از فناوری دوربین قرمز OLPF و ترکیبی از فیلترها استفاده می کرد که نورهای خورشید و ابر ضبط شده را با کیفیت های متفاوتی نمایش می داد. این تصاویر را با کیفیت 4K در تابناک مشاهده می کنید.

دیدگاهتان را بنویسید