هشت پادشاهی اروپایی که دیگر وجود ندارند / سلاح های شیمیایی در جنگ ایران و عراق / یازده خودروی قدرتمند خارج از جاده / طوفان تابستانی در استرالیا – تابناکبسته ویدیویی “براق” مجموعه‌ای از ویدیوها در مورد رویدادهای سیاسی، عمدتاً بر اساس گزارش‌ها و تحلیل‌ها، و همچنین ویدیوهایی در مورد سایر موضوعات فرهنگی، اقتصادی و موارد دیگر که ممکن است از دست داده باشید. دیدگاهی جدید و متفاوت در مورد آنچه در این زمینه می توان آموخت.

هشت پادشاهی اروپایی که دیگر وجود ندارند

در طول تاریخ، پادشاهان بسیاری آمده اند و رفته اند و دیر یا زود تاج و تخت سلطنتی ناپدید شده است. در این ویدیو با هشت سلسله مهم در اروپا آشنا می شوید که در قرن بیستم به پایان رسیدند، بنابراین از بین بیش از 20 پادشاهی که در آغاز قرن بیستم در اروپا وجود داشت، 13 پادشاهی ادعای دموکراسی در این قاره دارند.

سلاح های شیمیایی در جنگ ایران و عراق

در شرایطی که دولت آمریکا در سال های اخیر و در جریان جنگ سوریه نگران سلاح های شیمیایی شده است، این کشور در ائتلاف خود با رژیم بعث عراق سکوت اختیار کرده است. این فیلم تاریخی بزرگترین تلفات سلاح های شیمیایی در تاریخ را به تصویر می کشد.

یازده وسیله نقلیه قدرتمند سراسری

در این ویدیو بهترین خودروهایی را که می توان برای آفرودهای شدید استفاده کرد را مشاهده خواهید کرد. این خودروها توسط شرکت های مختلفی تولید و عرضه می شوند که از خودروهای 10 تنی تا خودروهای 150 کیلویی که مینی ون هستند. بسیاری از این خودروها برای مقاصد نظامی طراحی و ساخته شده‌اند، اما اکنون غیرنظامیان نیز می‌توانند دست خود را در دست بگیرند و در سفرهای خارج از جاده از آن‌ها لذت ببرند. علاقه مندان به آفرود این ویدیو را از دست ندهند.

آموزش عطر فصل اول: تجزیه و تحلیل بوهای عطر با بوییدن

هم اکنون می توانید دوره جامع و منحصر به فرد صنعت عطرسازی را در تابناک ویدیو مشاهده کنید. عطرها موسیقی خاص خود را دارند. آنها از نت ها و آکوردها تشکیل شده اند و می توانند مانند یک آهنگ زیبا بسیار ماندگار و هماهنگ باشند.عطر از مواد طبیعی یا ترکیبی از اسانس ها، تثبیت کننده ها، حلال ها و ترکیبات معطر ساخته می شود. مواد خام معطر که عطرها را می سازند با استخراج از منابع گیاهی، حیوانی و یا با روش های تولید مصنوعی مواد شیمیایی تهیه می شوند. در این ویدیو رایحه های مختلف مورد استفاده در عطرها تست و شناسایی می شوند که می توانید در هنگام انتخاب رایحه مورد نظر خود در عطر خود از آنها استفاده کنید.

طوفان تابستانی در استرالیا

یک تیم متخصص با استفاده از دوربین “RED Dragon” طوفان تابستانی در کانبرا و بریندالا استرالیا را ثبت کردند. در این ضبط از فناوری دوربین قرمز OLPF و ترکیبی از فیلترها استفاده شد که کیفیت های متفاوتی از نور ثبت شده از خورشید و ابرها را نشان می داد. این تصاویر را می توانید با کیفیت 4K در تابناک مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید