هشت پادشاهی اروپایی که دیگر وجود ندارند / سلاح های شیمیایی در جنگ ایران و عراق / یازده خودروی قدرتمند آفرود / طوفان تابستانی در استرالیا – تابناکبسته ویدیویی “تابناک” مجموعه ای از ویدئوها در مورد رویدادهای سیاسی، عمدتا بر اساس گزارش ها و تحلیل ها، و ویدئوهایی در مورد سایر موضوعات فرهنگی، اقتصادی و موارد دیگر که از دست داده اید. نگاهی جدید و متفاوت به آنچه در این زمینه می توان آموخت.

هشت پادشاهی اروپایی که دیگر وجود ندارند

در تاریخ، پادشاهان بسیاری آمدند و رفتند و دیر یا زود تاج و تخت سلطنتی ناپدید شد. در این ویدیو با هشت سلسله مهم در اروپا آشنا می شوید که در قرن بیستم به پایان رسیدند، به طوری که از بیش از 20 پادشاهی که در آغاز قرن بیستم در اروپا وجود داشت، 13 پادشاهی مدعی دموکراسی در این قاره هستند.

سلاح های شیمیایی در جنگ ایران و عراق

در شرایطی که دولت آمریکا در سال های اخیر و در جریان جنگ سوریه نگران سلاح های شیمیایی شده بود، این کشور در اتحاد با رژیم بعث عراق سکوت اختیار کرد. این فیلم تاریخی نگاهی دارد به بزرگترین قربانی سلاح های شیمیایی در تاریخ.

یازده خودروی آفرود قدرتمند

در این ویدیو بهترین خودروهایی را که می توان برای آفرودهای شدید استفاده کرد را مشاهده خواهید کرد. این خودروها توسط شرکت های مختلفی تولید و عرضه می شوند، از خودروهای 10 تنی تا خودروهای 150 کیلوگرمی که تک سرنشین هستند. بسیاری از این خودروها برای مقاصد نظامی طراحی و تولید شده اند، اما اکنون غیرنظامیان نیز می توانند آنها را تهیه کنند و در جاده های خود از آنها لذت ببرند. طرفداران آفرود این ویدیو را از دست ندهند.

آموزش عطر، فصل اول: تحلیل رایحه عطرها از طریق بو

هم اکنون در تابناک ویدیو می توانید دوره ای جامع و منحصر به فرد در صنعت عطر را تماشا کنید. عطرها موسیقی خاص خود را دارند. آنها از نت ها و آکوردها تشکیل شده اند و می توانند مانند یک آهنگ زیبا بسیار ماندگار و هماهنگ باشند.یک عطر از مواد طبیعی یا مخلوطی از اسانس ها، تثبیت کننده ها، حلال ها و ترکیبات معطر ساخته می شود. مواد خام معطر تشکیل دهنده عطرها از طریق استخراج از منابع گیاهی، حیوانی یا با روش های تولید مصنوعی مواد شیمیایی تهیه می شوند. در این ویدیو رایحه های مختلف مورد استفاده در عطرها تست و شناسایی می شوند که می توان از آن ها در انتخاب رایحه مورد نظر خود در عطر خود استفاده کرد.

طوفان تابستانی در استرالیا

یک تیم حرفه ای با استفاده از دوربین “RED Dragon” طوفان تابستانی را در کانبرا و بریندالا استرالیا ثبت کردند. در این ضبط از فناوری OLPF دوربین قرمز و ترکیبی از فیلترها استفاده شده است که نورهای ثبت شده خورشید و ابرها را با کیفیتی متفاوت نشان می دهد. این تصاویر را می توانید با کیفیت 4K در تابناک مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید