هشت پادشاهی اروپایی که دیگر وجود ندارند / سلاح های شیمیایی در جنگ ایران و عراق / یازده آفرود قدرتمند / طوفان تابستانی در استرالیا – تابناکبسته ویدیویی “روشن” مجموعه ای از ویدئوها در مورد رویدادهای سیاسی، عمدتا بر اساس اخبار و تحلیل ها، و ویدئوهایی در مورد سایر موضوعات فرهنگی، اقتصادی و موارد دیگر که از دست داده اید. دیدگاهی جدید و متفاوت در مورد آنچه در این زمینه می توان آموخت.

هشت پادشاهی اروپایی که دیگر وجود ندارند

در طول تاریخ، پادشاهان بسیاری آمده اند و رفته اند و تاج و تخت سلطنتی دیر یا زود ناپدید شده است. در این ویدیو با هشت سلسله بزرگ در اروپا آشنا می شوید که در قرن بیستم به پایان رسیدند، بنابراین از بین بیش از 20 پادشاهی که در آغاز قرن بیستم در اروپا وجود داشت، 13 پادشاهی ادعا می کنند که دموکراسی در این قاره هستند.

سلاح های شیمیایی در جنگ ایران و عراق

در شرایطی که دولت آمریکا در سال‌های اخیر و در جریان جنگ سوریه ترس از سلاح شیمیایی را آغاز کرد، این کشور در اتحاد با رژیم بعث عراق سکوت اختیار کرد. این فیلم تاریخی به بزرگترین قربانی سلاح های شیمیایی در تاریخ می پردازد.

یازده خودروی آفرود قدرتمند

در این ویدیو بهترین خودروهایی را که می توان برای آفرودهای شدید استفاده کرد را مشاهده خواهید کرد. این خودروها توسط شرکت های مختلفی تولید و عرضه می شوند، از خودروهای 10 تنی تا 150 کیلوگرمی که تک نفره هستند. بسیاری از این خودروها برای مصارف نظامی طراحی و ساخته شده اند، اما اکنون غیرنظامیان می توانند از آنها استفاده کنند و در خارج از جاده از آنها لذت ببرند. طرفداران آفرود این ویدیو را از دست ندهند.

آموزش عطر، فصل اول: تجزیه و تحلیل بوی عطرها از طریق بو

هم اکنون در تابناک ویدیو دوره جامع و منحصر به فرد صنعت عطر را مشاهده می کنید. عطرها موسیقی خاص خود را دارند. آنها از نت و آکورد تشکیل شده اند و می توانند مانند یک آهنگ زیبا بسیار ماندگار و هماهنگ باشند.عطر از مواد طبیعی یا ترکیبی از اسانس ها، تثبیت کننده ها، حلال ها و ترکیبات معطر ساخته می شود. مواد خام معطری که عطرها را می سازند با استخراج از منابع گیاهی، حیوانی یا با روش های تولید مصنوعی مواد شیمیایی تهیه می شوند. در این ویدیو رایحه های مختلف مورد استفاده در عطرها تست و شناسایی می شوند که می توان از آن ها در انتخاب رایحه مورد نظر خود در عطر خود استفاده کرد.

طوفان تابستانی در استرالیا

یک تیم حرفه ای طوفان تابستانی را در کانبرا و بریندالا استرالیا با استفاده از دوربین “RED Dragon” ضبط کردند. در این فیلم از فناوری دوربین قرمز OLPF و ترکیبی از فیلترها برای نمایش نورهای خورشید و ابرهای ثبت شده با کیفیت های متفاوت استفاده شده است. این تصاویر را با کیفیت 4K در تابناک مشاهده می کنید.

دیدگاهتان را بنویسید