هشت پادشاهی اروپایی که دیگر وجود ندارند / سلاح های شیمیایی در جنگ ایران و عراق / یازده خودروی شاسی بلند قدرتمند / طوفان تابستانی در استرالیا – تابناکبسته ویدیویی “تابناک” مجموعه ای از ویدئوها در مورد رویدادهای سیاسی، عمدتا بر اساس گزارش و تحلیل، و همچنین ویدئوهایی در مورد سایر موضوعات فرهنگی، اقتصادی و موارد دیگر که ممکن است از دست داده باشید. دیدگاهی جدید و متفاوت در مورد آنچه در این زمینه می توان آموخت.

هشت پادشاهی اروپایی که دیگر وجود ندارند

در طول تاریخ، پادشاهان بسیاری آمده اند و رفته اند و دیر یا زود تاج و تخت سلطنتی ناپدید شده است. در این ویدیو با هشت سلسله مهم در اروپا آشنا می شوید که در قرن بیستم به پایان رسیدند، بنابراین از بین بیش از 20 پادشاهی که در آغاز قرن بیستم در اروپا وجود داشت، 13 پادشاهی ادعای دموکراسی در این قاره دارند.

سلاح های شیمیایی در جنگ ایران و عراق

در شرایطی که دولت آمریکا در سال های اخیر و در جریان جنگ سوریه نگران سلاح های شیمیایی شده است، این کشور در اتحاد با رژیم بعث عراق سکوت اختیار کرده است. این فیلم تاریخی داستان بزرگترین قربانی سلاح های شیمیایی در تاریخ را روایت می کند.

یازده SUV قدرتمند

در این ویدیو بهترین خودروهایی را که می توان برای آفرودهای شدید استفاده کرد را مشاهده خواهید کرد. این خودروها توسط شرکت های مختلف – از 10 تن تا 150 کیلوگرم تک سرنشینه تولید و عرضه می شوند. بسیاری از این وسایل نقلیه برای مقاصد نظامی طراحی و ساخته شده اند، اما اکنون غیرنظامیان نیز می توانند دست خود را بر روی آنها بگذارند و از آنها در ماجراجویی های خارج از جاده لذت ببرند. علاقه مندان به آفرود این ویدیو را از دست ندهند.

آماده سازی عطر، فصل اول: تجزیه و تحلیل عطرها از طریق بو

هم اکنون در تابناک ویدیو می توانید یک دوره جامع و منحصر به فرد صنعت عطر را مشاهده کنید. ارواح موسیقی خود را دارند. آنها از نت ها و آکوردها تشکیل شده اند و می توانند مانند یک آهنگ زیبا بسیار طولانی و هماهنگ باشند.عطرها از مواد طبیعی یا ترکیبی از اسانس ها، تثبیت کننده ها، حلال ها و ترکیبات معطر تشکیل شده اند. مواد خام معطری که عطرها از آنها تهیه می شود از طریق استخراج از منابع گیاهی، حیوانی یا با روش های تولید مصنوعی مواد شیمیایی به دست می آیند. این ویدئو رایحه های مختلف مورد استفاده در عطرها را بررسی و شناسایی می کند که می توانید در هنگام انتخاب رایحه ای که می خواهید در عطرسازی خود استفاده کنید از آنها استفاده کنید.

طوفان تابستانی در استرالیا

یک تیم حرفه ای با استفاده از دوربین “RED Dragon” طوفان تابستانی در کانبرا و بریندالا استرالیا را تصویربرداری کردند. این ضبط از فناوری OLPF دوربین قرمز و ترکیبی از فیلترها استفاده می کرد که نورهای خورشید و ابر ضبط شده را با کیفیت های متفاوتی نمایش می داد. این تصاویر را با کیفیت 4K در تابناک مشاهده می کنید.

دیدگاهتان را بنویسید