هشت پادشاهی اروپایی که دیگر وجود ندارند / سلاح های شیمیایی در جنگ ایران و عراق / یازده وسیله نقلیه سنگین تمام زمینی / طوفان تابستانی در استرالیا – تابناکبسته ویدیویی “درخشان” مجموعه ای از ویدئوها در مورد رویدادهای سیاسی، عمدتا بر اساس گزارش ها و تحلیل ها، و ویدئوهایی در مورد سایر موضوعات فرهنگی، اقتصادی و موارد دیگر که شما از دست داده اید. نگاهی جدید و متفاوت به آنچه در این زمینه می توان آموخت.

هشت پادشاهی اروپایی که دیگر وجود ندارند

در تاریخ، پادشاهان بسیاری آمده اند و رفته اند و دیر یا زود تاج و تخت سلطنتی از بین رفته است. در این ویدئو با هشت سلسله مهم در اروپا آشنا خواهید شد که در قرن بیستم به پایان رسیدند، بنابراین از بین بیش از 20 پادشاهی که در آغاز قرن بیستم در اروپا وجود داشت، 13 پادشاهی ادعای دموکراسی در این قاره دارند.

سلاح های شیمیایی در جنگ ایران و عراق

در شرایطی که دولت آمریکا در سال‌های اخیر و در جریان جنگ سوریه نگران سلاح‌های شیمیایی شده بود، این کشور در اتحاد با رژیم بعث عراق سکوت اختیار کرد. این فیلم تاریخی نگاهی دارد به بزرگترین قربانی تاریخ سلاح های شیمیایی.

یازده خودروی آفرود قدرتمند

در این ویدیو بهترین خودروهایی را که می توان برای آفرودهای شدید استفاده کرد را مشاهده خواهید کرد. این خودروها توسط شرکت های مختلفی تولید و عرضه می شوند، از خودروهای 10 تنی تا خودروهای 150 کیلوگرمی که تک صندلی هستند. بسیاری از این خودروها برای مقاصد نظامی طراحی و تولید شده‌اند، اما اکنون غیرنظامیان نیز می‌توانند آن‌ها را تهیه کنند و از آن‌ها در زمین خود لذت ببرند. طرفداران آفرود این ویدیو را از دست ندهند.

آموزش عطر، فصل اول: تحلیل بویایی عطرها با بو کردن

هم اکنون در تابناک ویدیو می توانید دوره جامع و منحصر به فرد صنعت عطرسازی را تماشا کنید. عطرها موسیقی خاص خود را دارند. آنها از تن و آکورد تشکیل شده اند و می توانند مانند یک آهنگ زیبا بسیار ماندگار و هماهنگ باشند.عطرها از مواد طبیعی یا ترکیبی از اسانس ها، تثبیت کننده ها، حلال ها و ترکیبات معطر ساخته می شوند. مواد خام معطری که عطرها را تشکیل می‌دهند از طریق استخراج از منابع گیاهی، حیوانی یا روش‌های تولید مصنوعی مواد شیمیایی تولید می‌شوند. در این ویدیو رایحه های مختلف مورد استفاده در عطرها تست و شناسایی می شوند که با استفاده از آنها می توانید رایحه مورد نظر خود را در عطر خود انتخاب کنید.

طوفان تابستانی در استرالیا

یک تیم حرفه ای با استفاده از دوربین “RED Dragon” طوفان تابستانی را در کانبرا و بریندالا استرالیا ضبط کرده اند. در این عکس از فناوری OLPF دوربین قرمز رنگ و ترکیبی از فیلترها استفاده شده است که نور ثبت شده از خورشید و ابرها را با کیفیتی متفاوت به تصویر می‌کشد. این تصاویر را می توانید با کیفیت 4K در تابناک مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید