هشت پادشاهی منقرض شده اروپایی / سلاح های شیمیایی در جنگ ایران و عراق / یازده خودروی قدرتمند همه جانبه / طوفان تابستانی در استرالیا – تابناکبسته ویدیویی “رادیاتور” مجموعه ای از ویدئوها در مورد رویدادهای سیاسی، عمدتا بر اساس گزارش ها و تحلیل ها، و همچنین ویدئوهایی در مورد موضوعات فرهنگی، اقتصادی و موارد دیگر که ممکن است از دست داده باشید. نگاهی جدید و متفاوت به آنچه در این زمینه می توان آموخت.

هشت پادشاهی اروپایی که دیگر وجود ندارند

در طول تاریخ، پادشاهان بسیاری آمده اند و رفته اند و دیر یا زود تاج و تخت سلطنتی ناپدید شده است. در این ویدیو با هشت سلسله مهم اروپایی آشنا خواهید شد که در قرن بیستم به پایان رسیدند و از بین بیش از 20 پادشاهی که در آغاز قرن بیستم در اروپا وجود داشتند، 13 پادشاهی مدعی دموکراسی در این قاره شدند.

سلاح های شیمیایی در جنگ ایران و عراق

زمانی که دولت آمریکا در سال های اخیر و در جریان جنگ سوریه نگران سلاح های شیمیایی بود، این کشور در اتحاد با رژیم بعث عراق سکوت اختیار کرد. این فیلم تاریخی بزرگترین قربانی سلاح های شیمیایی در تاریخ را بررسی می کند.

یازده وسیله نقلیه قدرتمند سراسری

در این ویدیو می توانید بهترین خودروهایی را که می توان برای مناطق شدید استفاده کرد را مشاهده کرد. این خودروها توسط شرکت های مختلفی تولید و عرضه می شوند که از خودروهای 10 تنی تا خودروهای تک سرنشین 150 کیلوگرمی را شامل می شود. بسیاری از این خودروها برای مقاصد نظامی طراحی و تولید شده اند، اما امروزه غیرنظامیان نیز می توانند آنها را در خارج از جاده خریداری کرده و لذت ببرند. علاقه مندان به آفرود این ویدیو را از دست ندهند.

آموزش عطر، فصل اول: تجزیه و تحلیل بوی عطرها بر اساس بو

هم اکنون در تابناک ویدیو دوره جامع و منحصربفرد صنعت رایحه سازی را مشاهده می کنید. عطرها موسیقی خاص خود را دارند. آنها از نت ها و آکوردها تشکیل شده اند و می توانند بسیار ماندگار و هماهنگ باشند، مانند یک آهنگ زیبا، عطر از مواد طبیعی یا ترکیبی از اسانس ها، تثبیت کننده ها، حلال ها و ترکیبات معطر ساخته شده است. مواد خام معطر تشکیل دهنده عطرها با استخراج با منشاء گیاهی یا حیوانی یا با روش های تولید شیمیایی مصنوعی تولید می شوند. در این ویدیو رایحه های مختلف مورد استفاده در عطرها را تست و تشخیص می دهیم که به کمک آن می توانیم رایحه مورد نظر خود را برای عطر خود انتخاب کنیم.

طوفان تابستانی در استرالیا

یک تیم حرفه ای با دوربین «RED Dragon» طوفان تابستانی را در کانبرا و بریندالا استرالیا ثبت کردند. در این عکس از فناوری OLPF دوربین قرمز و ترکیبی از فیلترها استفاده شده است که کیفیت های متفاوتی از نورهای ثابت خورشید و ابرها را نشان می دهد. این تصاویر را با کیفیت 4K در تابناک مشاهده می کنید.

دیدگاهتان را بنویسید