هشدار قانونگذاران آمریکایی درباره استفاده از گاز اشک‌آور برای کنترل تظاهرات

بین الملل / آمریکا، اروپا

http://fna.ir/4arj4 ۰ هشدار قانونگذاران آمریکایی درباره استفاده از گاز اشک‌آور برای کنترل تظاهرات

قانونگذاران آمریکایی می‌گویند دولت فدرال این کشور مطالعات علمی لازم را درباره عوارض گاز اشک‌آور بر روی سلامت انسان‌ها انجام نداده است.

هشدار قانونگذاران آمریکایی درباره استفاده از گاز اشک‌آور برای کنترل تظاهرات

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، قانونگذاران مجلس نمایندگان آمریکا در یادداشتی که امروز پنجشنبه منتشر شده تصریح کرده‌اند دولت فدرال، علی‌رغم استفاده گسترده از گاز اشک‌آور برای کنترل تظاهرات‌ها مطالعات لازم را درباره عوارض آن بر روی سلامت افراد انجام نداده است.

در این یادداشت آمده است سازندگان گاز اشک‌آور هم اعتراف کرده‌اند که محصولشان خطرناک است و استفاده از آن می‌تواند موجب وارد شدن صدمه به سلامت افراد شود.

قانونگذاران آمریکایی یادآور شده‌اند در مطالعات کمی که در خصوص عوارض سلامتی گاز اشک‌آور انجام شده مشخص شده که استفاده از این تجهیزات می‌تواند باعث بروز بیماری‌های حاد تنفسی و عوارض گوارشی بر روی قربانیان شود.

طبق آنچه در این یادداشت آمده «راجا کریشنامورتی»، رئیس کمیته نظارت بر سیاست‌های اقتصادی گفته زنان بعد از قرار گرفتن در معرض گاز اشک‌آور دچار عوارض سلامتی طولانی‌مدت شده‌اند.

در حال تکمیل…

شما می توانید این مطلب را ویرایش نمایید

این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید ایالات متحده آمریکا گاز اشک‌آور تظاهرات‌ها در آمریکا این خبر توسط افراد زیر ویرایش شده است

اخبار مرتبط

  • پرتاب گاز اشک‌آور به سمت معترضان آمریکا

  • بازداشت ۵۰ نفر در اعتراضات پورتلند

  • پرتاب اشک‌آور به سوی معترضان آمریکایی

  • پرتاب گاز اشک‌آور به سوی پرستاران معترض!

source

دیدگاهتان را بنویسید