هفته هفتم لیگ برتر| جدال تیم‌های صنعتی برنده نداشت/ تساوی آلومینیوم اراک و ذوب آهن

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، هفته هفتم لیگ برتر فوتبال، جام خلیج فارس امروز با انجام 5 دیدار آغاز می‌شود که در یکی از این مسابقات، تیم فوتبال آلومینیوم اراک از ساعت 15 در ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک میزبان ذوب‌آهن اصفهان است.

آلومینیوم اراک این دیدار را با ترکیب حسین پورحمیدی، رامتین سلیمان‌زاده، وحید محمدزاده، میلاد فخرالدینی، پوریا آریاکیا، مصطفی احمدی، محمود قائدرحمتی، اسماعیل شریفات، محمد علی‌نژاد، علیرضا نقی‌زاده و محمدامین اسدی آغاز کرد.

حبیب فرعباسی، حامد نورمحمدی، محمد قریشی، مسعود ابراهیم‌زاده، پوریا پورعلی، سجاد دانایی، سجاد جعفری، عارف رستمی، آرمان قاسمی، محمد خدابنده‌لو و رضا خالقی‌فر نیز ترکیب 11 نفره ذوب آهن اصفهان را در این مسابقه تشکیل می‌دهند.

هرچند هر دو تیم در این بازی تلاش داشتند تا سریع به گل برسند اما اراکی‌ها با روحیه بسیار بالایی وارد زمین شده و حملات زیادی روی دروازه حریف خلق کردند اما هیچ راهی به دروازه نداشت.

درحالی که در دقایق آغازین، خطا برای ذوب آهن اصفهان شکل گرفت اما پس از آن خطا پشت محوطه ذوب آهن برای آلومینیوم باعث به وجود آمدن فرصتی برای اراکی‌ها شد، که از کنار دروازه به بیرون رفت.

در ادامه بازیکنان اراکی در تله آفساید تیم ذوب آهن گرفتار شدند به طوری که در یک موقعیت مناسب برای آلومینیوم توسط داور آفساید اعلام شد و این فرصت هم از بازیکنان آلومینیوم گرفته شد.

در ادامه ضربه محمد علی نژاد نفس گیر به بیرون رفت تا بار دگیر فرصت به دست آمده برای تیم آلومینیوم اراک هدر رفته و این تیم نتواند دروازه میهمان اصفهانی خود را بگشاید.

در دقایق بعد، موقعیت مناسب گلزنی برای آلومینیوم که توسط اسدی به بیرون زده شد، همین طور خطای شدید در میانه های میدان روی اسماعیل شریفات از سوی بازیکنان ذوب آهن رخ داد.

در پایان 45 دقیقه هر دو تیم آلومینیوم اراک و ذوب آهن اصفهان با نتیجه مساوی صفر بر صفر به رختکن رفتند تا پس از یک استراحت کوتاه بار دیگر در نیمه مربیان مقابل هم بایستند.

نیمه دوم، نیمه مربیان دو تیم با نگاهی تهاجمی وارد زمین شدند به طوری که در یکی از صحنه‌ها موقعیت خطرناک برای ذوب آهن به وجود آمد که حسین پور حمیدی آن را مهار کرد.

در ادامه بازیکن آلومینیوم برروی بازیکن حریف مرتکب خطا شد تا یک فرصت به حریف اصفهانی برسد اما ضربه کاشته خطا پشت محوطه جریمه برای ذوب آهن که به بیرون رفت.

در ادامه خطا چسبیده به محوطه جریمه برای آلومینیوم اراک، توسط میلاد فخرالدینی به دیوار دفاعی زده شد و پس از آن بازیکنان آلومینیوم نتوانست از توپ برگشتی استفاده لازم را ببرند.

دیدار آلومینیوم اراک و ذوب‌‎آهن با نتیجه تساوی در جریان استترکیب تیم‌های آلومینیوم اراک و ذوب‌آهن اصفهان در هفته هفتم لیگ برتر فوتبال مشخص شدلیگ برتر فوتبال| فرصت مناسب برای آلومینیوم در بازی خوش‌یمن گاندوها/ ادامه روزهای خوب فولاد؟

پس از این نوبت حمله ذوب آهن بود تا برای فتح دروازه اراکی‌ها تلاش کنند اما هرچه زدند به درب بسته خورد و ضربه برگردان بازیکن ذوب آهن در محوطه جریمه را حسین پور مهار کرد.

باز در ادامه تیم آلومینیوم حملات خود برروی دروازه ذوب آهن را تشدید کرد اما راهی به دروازه نداشت تا آنجاکه شوت محکم مصطفی احمدی از کنار دروازه ذوب آهن به بیرون رفت.

خطا برای آلومینیوم اراک بر روی محمدعلی نژاد پشت محوطه جریمه گرفته شد اما باز نتیجه‌ای نداشت، ضربه خطا توسط میلاد فخرالدینی به روی دروازه که با دفع دروازه بان به کرنر فرستاده شد همینطور شوت فوق‌العاده امیر نوری با اختلاف کم به بیرون رفت.

تا آنکه در نهایت داور سوت پایان بازی را در دقیقه 95 به صدا درآورد و در نهایت دو تیم با تقسیم امتیازات بازی با نتیجه مساوی صفر بر صفر زمین بازی را ترک کرده و برای بازی بعد آماده شوند.

انتهای پیام/711/ش

source article

دیدگاهتان را بنویسید