هفته یازدهم لیگ برتر والیبال با برد شهرداری و باخت آذرباتری ارومیه پایان یافت

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ارومیه، دیدارهای امروز لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور وارد هفته یازدهم شد و هر دو نماینده ارومیه با حریفان خود پیکار کردند.

در یکی از مهم‌ترین این دیدارها تیم شهرداری ارومیه میهمان هم‌نام ورامینی خود بود که توانست با حساب سه بر دو از سد حریف خود عبور کرده و با 26 امتیاز پس از فولاد مبارکه سپاهان 32 امتیازی، جایگاه دوم خود را در جدول تثبیت کند.

سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه پس از برد تیمش در مقابل شهرداری ورامین با اشاره به اینکه پیش از بازی امروز، رحمان داودی دچار مصدومیت شد اظهار داشت: این مصدومیت در ست نخست باعث به هم ریختگی تمرکز تیم شد.

تیم والیبال شهرداری ارومیه مس رفسنجان را از پیش‌رو برداشتتیم والیبال شهرداری ارومیه شرایط خاصی دارد

محمدرضا تندروان گفت: در ست دوم بازی به صورت نزدیک پیش رفت اما تیم حریف عملکرد بهتری داشته و پیروز شد و از ست سوم با جا به جایی‌هایی که در تیم شهرداری ارومیه صورت گرفت و با آمدن سرلک داخل زمین، شرایط دفاعی تیم بهتر شد و در نهایت ست سوم را پیروز شدیم.

وی افزود: در ست چهارم مقتدرتر بازی را ادامه داده و در ست پنجم نیز با فاصله امتیازی بسیار، پیروز مسابقه شدیم.

سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه با اشاره به تعطیلی دو هفته‌ای لیگ برتر گفت: امید است تا آن زمان تمامی مصدومان به مسابقات بازگردند.

وی با اشاره به عملکرد بازیکنان شهرداری در بازی امروز تصریح کرد: در بازی امروز صابر کاظمی و سرلک و قاسم کارخانه عملکرد بسیار مطلوبی را از خود به نمایش گذاشتند.

در آن سو تیم آذرباتری ارومیه نیز با هدایت فرهاد نفرزاده و در ادامه ناکامی‌های خود با حساب سه بر صفر مغلوب شهداب یزد شد و با هفت امتیاز در قعر جدول باقی ماند.

در هفته دوازدهم از بازی‌های لیگ برتر والیبال، تیم شهرداری ارومیه با لبنیات هرازآمل و تیم آذرباتری با سایپا در ورزشگاه 6 هزار نفری غدیر ارومیه دیدار خواهند کرد.

انتهای پیام/ ع

source article

دیدگاهتان را بنویسید