هماهنگی برای بازدید زمین‌شناسان درباره ترک بزرگ در کوهستان هراز

استانها / مازندران

http://fna.ir/5ix7a ۰ هماهنگی برای بازدید زمین‌شناسان درباره ترک بزرگ در کوهستان هراز

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای هراز گفت: موضوع وجود ترک بزرگ در کوهستان هراز درحال بررسی است و در این زمینه مکاتبه ای با استان انجام شد که هماهنگی برای بازدید زمین‌شناسان صورت گیرد.

هماهنگی برای بازدید زمین‌شناسان درباره ترک بزرگ در کوهستان هراز

به گزارش خبرگزاری فارس از مازندران، خبری مبنی بر وجود ترک در محور هراز منتشر شده و به مردم توصیه شده تا حد امکان سعی کنند از جاده هراز شمال نروند.

بر این اساس محدوده آب‌اسک بعد از پلور از مسیر تهران به شمال در جاده هراز در آستانه تخریب بزرگ با سقوط کوه و ناپدید شدن تونل و جاده قرار دارد.

همچنین یک ترک بزرگ در کوهستان این بخش ایجاد شده است و هر لحظه احتمال ریزش عظیم وجود دارد که در این زمینه با وجود هشدارهای قبلی هنوز مردم و رانندگان از این محور استفاده می‌کنند.

علی نوری‌پور رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای هراز در این‌باره در گفت‌وگو با فارس، اظهار کرد: این موضوع درحال بررسی است و در این زمینه مکاتبه ای با استان انجام شد که هماهنگی برای بازدید زمین‌شناسان صورت گیرد.

وی با بیان اینکه موضوع مهم دیگر این است که این ترک‌ها دست‌کم به چهار یا پنج دهه قبل برمی‌گردد، افزود: احتمال اینکه زلزله روی این موضوع اثرگذار بوده است هم وجود دارد که در این زمینه تا بررسی نهایی و بررسی زمین‌شناسان نمی‌توان اظهارنظر کرد.

انتهای پیام/۸۶۰۳۴/ح

شما می توانید این مطلب را ویرایش نمایید

این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید علی نوری‌پور رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای هراز وجود ترک بزرگ در کوهستان هراز این خبر توسط افراد زیر ویرایش شده است

اخبار مرتبط

  • مشکلات محور هراز حل می‌شود

  • چاله‌های پردردسر در محور هراز

  • هراز مسدود نمی‌شود

  • انسداد روزانه هراز

  • تداوم انسداد کندوان و آزادراه تهران-شمال

  • کولاک و ریزش هراز را مسدود کرد

  • کندوان برفی شد

source

دیدگاهتان را بنویسید