هماهنگی سفر استانی رئیس جمهور به چهارمحال و بختیاری – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی معاون اول رئیس جمهور، جلسه هماهنگی سفر استانی رئیس جمهور به استان چهارمحالا و بختیاری امشب (سه شنبه) به ریاست محمد مخبر معاون رئیس جمهور برگزار شد.

این مخبر با اشاره به تکلیف وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای تکمیل و توسعه زیرساخت های ارتباطی استان چهارمحال و بختیاری، بر لزوم افزایش و تخصیص کامل این اعتبارات در استان تاکید کرد و گفت: بخشی از نیاز کسب و کارها و شهروندان مبتنی بر فناوری اطلاعات و وابسته به اینترنت هستند.

در این جلسه همچنین مدیرعامل، استاندار چهارماه و بختیاری، وزرای علوم، تحقیقات و فناوری، جهاد کشاورزی، ورزش و جوانان، بهداشت، درمان، آموزش پزشکی و پزشکی، ارتباطات و فناوری اطلاعات، انرژی، فرهنگ و حاکمیت اسلامی، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری حضور داشتند. نفت رئیس، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری برنامه های اولویت دار برای استان چهارمحال و بختیاری را مورد توجه قرار دادند.

در این جلسه توافقات لازم بین دستگاه های اجرایی، بانک های کاری و دستگاه های استان چهارمحال و بختیاری در خصوص نحوه اجرا، برنامه ریزی و اعطای وام های لازم برای پروژه های اولویت دار توسعه و اعتلای استان و تکمیل آن صورت گرفت. فاصله ها. .

دیدگاهتان را بنویسید