همایش خودروهای کلاسیک و موتورهای ورزشی در بوشهر برگزار می‌شود

– اخبار استانها –

رئیس هیئت موتورسواری و اتومبیل‌رانی بوشهر در گفت‌وگویی با خبرنگار تسنیم در بوشهر با بیان اینکه رشته موتورسیکلت سواری در بوشهر از طرفداران بسیاری برخوردار است اظهار داشت: ورزشکاران بسیاری در این رشته ساماندهی شده‌اند که توسعه زیرساخت‌های رشته ورزشی موتورسواری و اتومبیل‌رانی مورد توجه قرار دارد.

مهدی شمسی با اشاره به راه‌اندازی پیست موتورسواری در شهرهای استان بوشهر افزود: هم اکنون پیست موتورسواری علاوه بر در مرکز استان در شهرستان‌های دشتستان، تنگستان، دشتی و گناوه راه‌اندازی شده و در شهرستان جم نیز افزون بر اختصاص یک میلیارد تومان برای راه‌اندازی این رشته، در حال واگذاری زمین برای ایجاد پیست است.

رئیس هیئت موتورسواری و اتومبیل‌رانی بوشهر از برگزاری همایش خودروهای کلاسیک، آف‌رود و موتورهای ورزشی به مناسبت هفته تربیت‌بدنی و ورزش در بوشهر خبر داد.

مهدی شمسی اضافه کرد: به مناسبت هفته تربیت‌بدنی و ورزش با نمایش خودروهای کلاسیک، آف‌رود و موتورسیکلت‌های ورزشی با هدف ایجاد نشاط اجتماعی و ارتقا جایگاه ورزش در بین آحاد جامعه از 30 مهرماه در پیست ورزشی ورزشگاه شهید نادر مهدوی بوشهر برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: همایش مذکور روز جمعه 30 مهرماه از ساعت 10 صبح تا 14 با رعایت کامل توصیه‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی برگزار می‌شود و در این راستا تمهیدات لازم برای انجام آن اندیشیده شده است.

شمسی با بیان اینکه موتورسواری و اتومبیل‌رانی از ورزش‌های جذاب هستند، اظهار داشت: این رشته ورزشی به‌صورت کامل در جامعه به درستی شناخته و تعریف نشده است و امیدواریم که با برگزاری این همایش‌ها و همکاری تمامی مقامات مسئول بتوانیم برای آموزش صحیح و شناخته شدن هر چه بیشتر این ورزش در جامعه قدم‌های اصولی برداشته شود.

نخستین پیست موتورسواری و اتومبیل‌رانی دربوشهر افتتاح شدموافقت سلطانی‌فر برای پرداخت اعتبار به فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواریکمک 50 هزار یورویی فدراسیون جهانی اتومبیلرانی و موتورسواری به ایران

رئیس هیئت موتورسواری و اتومبیل‌رانی بوشهر همچنین افزود: در راستای ساماندهی کمیته‌های هیئت موتورسواری اتومبیل‌رانی استان مسئولان کمیته‌های خودروهای کلاسیک، آف‌رود و موتورهای ورزشی منصوب شدند.

وی اضافه کرد: هفته تربیت بدنی و ورزش همه ساله از 26 مهر تا 2 آبان به‌منظور آشنایی جامعه با اهمیت و اثر کاربرد ورزش در زندگی فردی و اجتماعی، اشاعه و توسعه و ترویج ورزش در خانه و خانواده و هدایت و ارشاد جامعه به ورزش‌های همگانی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/190/ف

source article

دیدگاهتان را بنویسید