همه چیز درباره پیش فروش چیتگر تابناک


با نگاهی به سایت املاک، پروژه های زیادی در منطقه 22 تهران در حال ساخت است. این منطقه به دلیل نوساز بودن بیشترین تعداد پروژه در حال ساخت را دارد و همچنین نسبت به سایر نقاط شهر تهران که از نظر ساخت و ساز اشباع شده اند دارای زمین و فضای ساخت بیشتری است. بسیاری از این پروژه ها ممکن است برای سرمایه گذاری مناسب باشند و برخی از آنها باید با دقت انتخاب شوند.

کلیه پیش فروش های چیتگر

قیمت ساخت اکانت پیش فروش در چیتگر

توجه داشته باشید که در پیش فروش چیتگر شرایط به وضوح با پروژه مشترک متفاوت است. در پروژه نهایی قیمت خریدار بر اساس منطقه تعیین می شود، نحوه پرداخت نیز در قرارداد قید می شود و تعهد خریدار به پرداخت به موقع مشخص می شود. با این نوع پیش فروش، مابقی تعهد به عهده سازنده می باشد. وظیفه سازنده است که واحد را در زمان مشخص و با تجهیزات و مصالح تعیین شده تحویل دهد.

با این حال، هنگام خرید به عنوان تعاونی، قیمت ساخت و ساز در نوسان خواهد بود زیرا همه قصد دارند پروژه را با هم بسازند و تمام هزینه ها بر عهده اعضای تعاونی است. مدیریت تعاونی قوی است. هیچ سود سازنده ای ندارد.

در این بین پذیره نویسی بسیاری از پروژه های پیش فروش جدولی را ارائه می دهد که قیمت کل واحد (در واقع برآورد) و البته اقساط ماهانه را مشخص می کند و با توجه به در نظر گرفتن قیمت، مشخص می شود. در مرحله اول باید از فروشنده قیمت ساخت و ساز محاسبه شده و درصدی که افزایش قیمت سالانه را در نظر می گیرد، بخواهید. بر اساس اعلام سازمان نظام های مهندسی، قیمت ساخت در سال 1400 متری 11 میلیون تومان برآورد شده است.

قبول تعهد کتبی در پیش فروش چیتگر

شما می توانید از طرف فروشنده برای ترویج فروش پروژه ادعایی داشته باشید، اما صحت و اثربخشی آن باید توسط خریدار تایید شود. شما باید تاریخ تحویل پروژه را مشخص کنید، اما در نظر داشته باشید که تاریخ تحویل قرارداد اغلب ذکر می شود، مثلاً 36 ماه پس از شروع گودبرداری. این ممکن است یکی از شروط قرارداد باشد که خریدار به آن توجه نکرده است و مدت زیادی طول بکشد تا پروژه مجوز بگیرد و کار خاکبرداری را شروع کند.

در مورد مواد و تجهیزات پروژه دو مورد وجود دارد، یا به صورت کتبی در اولین پذیره نویسی، پذیرش تجهیزات توسط خریدار جدید یا بعداً توسط یک عضو تصمیم گیری می شود. این پروژه به صورت مجلل یا معمولی ساخته شده است که نشان می دهد هزینه های آتی ساخت آن توسط اعضا قابل قبول خواهد بود.

قرارداد پیش فروش به عنوان یک سازنده تعاونی، این موارد را روشن می کند و چارچوبی را ترسیم می کند که به خریداران اجازه می دهد شکل کلی واحدهای درگیر در ساخت را در حساب خود دریافت کنند. البته در پروژه هایی مانند پروژه شهر حکیم، بی تدبیری اعضای اولیه، روند ساخت پروژه را به تاخیر می اندازد.

کلیه پیش فروش های چیتگر

تعاونی طرح پیش فروش چیتگر

نوع مشارکت در پروژه های پیش فروش چیتگر ابتدا چیزهای زیادی را آشکار می کند. شرایط و تعهدات زمانی متفاوت است که یک تعاونی به صورت خصوصی تشکیل شود، اعضای هیئت مدیره و مدیران عامل از قبل شناسایی شوند و سپس پروژه ای برای مشارکت مدنی معرفی شود. شرکت‌ها و تعاونی‌ها از عموم مردم دعوت می‌کنند تا بودجه ساخت یک پروژه را تأمین کنند، بنابراین باید اطمینان حاصل کنند که تعهداتی از جمله نحوه مدیریت صحیح پروژه و ارائه واحدها در زمان‌های خاص را ارائه می‌کنند.

فلسفه تشکیل تعاونی این است که عده ای را دور هم جمع کنیم تا پروژه ای بسازند و تعدادی از آنها را برای مدیریت پروژه انتخاب کنند. از آنجایی که تعاونی های دولتی این گونه عمل می کنند مدیران تعاونی خود منتخب هستند و در صورت عملکرد ضعیف می توانند جایگزین شوند و اعضا را ملزم می کنند از جمله جریمه دیرکرد. پرداخت باید قوی‌تر و واضح‌تر باشد، زیرا تعاونی‌های خصوصی در واقع تلاش می‌کنند تا تعاونی‌هایی برای جذب سرمایه ایجاد کنند و نباید شامل جریمه برای عملکرد ضعیف باشد.

تایید پروژه های پیش فروش

توجه داشته باشید که شرایط خاصی برای تشکیل تعاونی وجود ندارد و هرکسی می تواند این کار را انجام دهد. بنابراین در عمل لازم است تعاونی های خصوصی با دقت بیشتری بررسی و سوابق آنها بررسی شود. این واقعیت که شما می خواهید افراد را برای ساخت یک پروژه دعوت کنید، باید پیشینه و ریشه روشنی داشته باشد و آنها باید در وهله اول اعضایی را برای سرمایه گذاری و جذب سرمایه برای پروژه جذب کرده باشند.

بسیاری از پروژه ها در ابتدای ساخت و ساز، زمانی که زمین خریداری می شود و مجوز می گیرد، انجام می شود، پس از آن عموم مردم به دنبال پرداخت هزینه زمین و تراکم در پروژه عضو می شوند و پروژه پیشرفت می کند. .. پروژه را ترک می کنند. یعنی هزینه مرحله قبل و هزینه ادامه کار ساخت را از اعضا دریافت می کنند.

کلیه پیش فروش های چیتگر

با این حال، بسیاری از پروژه ها نیز از ابتدا وعده مقدار کمی زمین را می دهند، قول می دهند که در مدت زمان مشخصی پول را تکمیل کنند و سپس مشارکت عمومی را پذیرفته و دعوت می کنند. پروژه های عظیم عمرانی نیاز به سرمایه و حمایت هنگفت دارند و عده ای می خواهند با پول مردم بدون سرمایه بسازند پس روی این گونه پروژه ها خط قرمز بکشید و هرگز سراغ آنها نروید! این گونه تعاونی ها می توانند پروژه های کوچکی را با سرمایه محدود انجام دهند و به رزومه خود اضافه کنند تا در مرحله بعد پروژه های بزرگتری را انجام دهند.

راه درست سرمایه گذاری را انتخاب کنید

تاکنون سعی کرده ایم ابعاد تاریک چنین پروژه هایی را روشن کنیم، اما هرگز ناامید نشویم. تعاونی‌های مسکن نقش بسیار مهمی در مالکیت زمین میلیون‌ها نفر دارند و این موضوع بر کسی پوشیده نیست، اما انتخاب صحیح جزئیات و اطلاعات دقیق دلیل نگارش این مقاله است. تعاونی های دولتی نیز وجود دارند که ریشه آنها واقعاً دولتی است. نکته دیگری که باید اضافه شود این است که بسیاری از تعاونی ها متعلق به دستگاه های دولتی هستند با انتخاب نامی نزدیک به نام شهید و نامی که نشان دهنده مالکیت دولتی باشد سعی در نشان دادن دارد.

اینکه تعاونی دولتی است به راحتی از طریق سازمان قابل پیگیری است. مثلاً اعضای تعاونی نظامی با لباس نظامی، در اماکن نظامی و یا در منطقه 22 تعاونی پروژه شمشاد حضور دارند. به سازمان جنگل. در خود سازمان اصلی است. گذشته از اینکه تاریخچه ساخت و ساز مشخص است و تعاونی های خصوصی زیادی وجود دارند که در این تاریخ نیز اصیل هستند، کمتر از یک سال از عمرشان می گذرد و سوابق خود را در هزاران واحد مسکونی به دروغ اعلام نمی کنند. -عملیات، می توانید عملکرد را بررسی و بازرسی کنید.

اخرین حرف

شواهد را ببینید، ادعا را بپذیرید و به دنبال یک قول کتبی باشید. همچنین سوابق سازنده را بررسی کنید تا ببینید آیا اصل هستند یا خیر. مهمتر از همه، به خاطر داشته باشید که همه موقعیت های ساده مطلوب نیستند. یعنی اگر فروشنده وضعیت خریدار را ارتقا دهد، فروشنده قصد دارد خریدار را متقاعد به سرمایه گذاری کند و عملاً نمی تواند به آن تعهد عمل کند.

با این حال، پروژه ای که شرایط واقعی را اعلام می کند، در صورتی امکان پذیر است که تعهد را به طور واقعی در نظر بگیرد، همه جوانب را در نظر بگیرد و به خریدار اجازه دهد تا با سرمایه شرکت کننده در پروژه به موقع تعهد بدهد.چون فکر می کنید، میزان موفقیت بالاست. خودتان آن را انجام دهید. در این مقاله همه چیز را در مورد پیش فروش چیتگر ارائه کرده ام و سعی کرده ام به طور مفصل در مورد آن توضیح دهم.

پایان گزارش آگهی /

دیدگاهتان را بنویسید