همکاری و تعامل بین نهادهای اقتصادی استان برای ارتقای خدمات رسانی به مردم.باشگاه خبرنگاران جوان کرمان – حمید زینال پور در دیدار با مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استانداری با بیان اینکه همکاری های گسترده بین نهادهای اقتصادی استان به ویژه در حوزه مالیاتی وجود دارد، گفت:

و بابیان اینکه اثر متقابل همکاری با دستگاه های اجرایی یکی از اولویت های مهم اداره کل امور مالیاتی استان است که بر لزوم همکاری های بین بخشی در راستای مبارزه با فرار مالیاتی و تسهیل در اخذ مالیات تاکید دارد.

سرپرست اداره کل امور مالیاتی استان کرمان ایجاد فضای اعتماد در بین مودیان بر مبنای همکاری های دوجانبه را مهم دانست و گفت: در چارچوب قانون تمام تلاش خود را برای رفع مشکل اقتصادی به کار خواهیم گرفت. موجودیت ها.

به گفته زینال پور اقدامات کنترل هدفمند طبقه بندی و تمرکز بر پرونده های مالیاتی مهم و کلان و تلاش برای بازپرداخت معوقات می توانید به اهداف و برنامه های سازمان دست یابید.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استانداری با تقدیر و تشکر از همکاری مدیرکل و اداره کل امور مالیاتی کشور در حوزه درآمدهای مالیاتی گفت: بی شک مالیات باید به عنوان یکی از اصلی ترین و اساسی ترین مولفه ها مورد توجه قرار گیرد. توسعه پایدار کشور».

سلطانی نژاد از همکاری و تعامل خوب نهادهای مسئول در جهت رفع مشکلات جاری به ویژه در این بخش مالیات وی گفت: مالیات به عنوان یکی از مهمترین منابع درآمدی دولت همواره جایگاه ویژه ای در برنامه های توسعه ای داشته است.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استانداری می گوید: در راستای حمایت از اقدامات در پرونده های مالیاتی، تلاش می کنیم به یک راه حل مناسب و مشترک برسیم که هم اهداف کلان نظام مالیاتی و هم منافع استان را تامین کند.

انتهای پیام/ح

دیدگاهتان را بنویسید