هنگام برنامه ریزی باید پدافند غیرعامل را در نظر گرفتباشگاه خبرنگاران جوان اردبیل – سید حامد عاملی گفت: پروژه های جدید تعریف شده در استان اردبیل باید در تمامی این ابعاد پدافند غیرعامل همه پروژه ها مورد توجه قرار گیرد.

استاندار اردبیل در جلسه کمیته پدافند غیرعامل استان اردبیل با حضور معاونین هماهنگ کننده استان ها گفت: با توجه به نکاتی که در طرح جامع پدافند غیرعامل استان تاکید شده سوالی نخواهیم داشت. در آینده برای ارائه .

عاملی گفت: هرگونه سهل انگاری در رابطه با پدافند غیرعامل به جامعه آسیب وارد می کند، دستگاه های دولتی در تمام لحظات حساس آماده هستند و باید تلاش کنیم تا شرایط ایده آل را در تمام لحظات در استان اردبیل حفظ کنیم.

وی گفت: در خصوص کووید 19 برای پیشگیری و کنترل ویروس، قرارگاه شهید سلیمانی هر هفته در مجموعه سپاه برگزار می شود و تاکنون 54 جلسه در این قرارگاه برگزار شده است. ساخته شده…”

استاندار اردبیل با دعوت از دستگاه های اجرایی برای شرکت در آموزش های لازم در پدافند غیرعامل گفت: این حادثه تاکنون گزارش نشده است و دستگاه های اجرایی و دستگاه هایی که تا حدی با پدافند غیرعامل ارتباط دارند باید در جلسات آموزشی حضور پیدا کنند تا در مواقع نیاز این امر را انجام دهند. در حالی که هستی رنج نکش.» از دست دادن رنج نبر.

پایان پیام/ساعت

دیدگاهتان را بنویسید