والدین: AFC همه چیز را در مورد باشگاه های ما می داندبه گزارش ایرنا، «کاظم اولیایی» شامگاه دوشنبه در گفت و گوی تلویزیونی اظهار داشت: همه ساختار فدراسیون و کمیته را نمی شناسند و نمی دانند که سهیل مهدی، رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران این کار را انجام خواهد داد. او باید در مورد آن صحبت کند دوگانگی عجیبی در این مورد وجود دارد. وقت مردم را نگیرید همه می دانند که این دو باشگاه در کل مشکل دارند. چون این آقا (مجید صدری) می خواهد مدیرعامل شود، تمام معایب را نادیده می گیرد.

وی ادامه داد: ما در سال های گذشته جریمه شده ایم و امسال این اتفاق می افتد. ما مثل پلیس به اضافه 10 هستیم و فقط مدارک را می بینیم. سهیل مهدی همه تذکرات را داد. این گزارش ها به مهدی داده شد و همه این اسناد ارائه شد. یا آقایان از مشکلات خبر ندارند یا نمایندگانشان همه چیز را به آنها نمی گویند. این چه ربطی به ما دارد؟

یکی از اعضای کمیته صدور مجوز حرفه ای گفت: AFC خودش از شرایط آگاه است. خود هواداران هم از شرایط آگاه هستند. دوره کار تمام شده است. مردم این مسائل را درک می کنند. اگر تیم های ما شرمنده بودند یا الان بهتر بود. با افتخار گفتم رای من منفی است. آیا جایگاه جمهوری اسلامی ایران ارزشمند نیست؟ معلوم می شود خائن کیست. آیا می توانم به خاطر آقایان دروغ بگویم؟

پدر و مادر ادامه دادند: بنده چون گوینده هستم صحبت کردم و وظیفه من بود که صحبت کنم. من هم افتخار می کنم که حقیقت را گفته ام. دقایق همه در دسترس است. برخی از کلمات مسخره است. همین الان یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس برای پرداخت بدهی پدیده مشهد با شما مصاحبه می کند. نمیتونستم دروغ بگم

وی گفت: برخی نامه ها اشتباه بارگذاری شده است. ما نباید مردم را خرج کنیم. برای گرفتن مجوز باید شرایط خاصی را AFC رعایت می کردیم. کمیته مقدماتی سه ماه رای نداد. فرصت فصلی منطبق بر مقررات قبلی بوده و نادرست اعلام شده است.

یکی از اعضای کمیته مجوزهای حرفه‌ای گفت: حرف‌های پوپولیست‌ها دیگر اعتباری ندارد. صدری قادر به ترسیم خطوط سیاسی نیست. باید تجدید نظر شود. من شناخته شده ام من پارسال کنفرانس مطبوعاتی داشتم و همه چیز گفته شد. یکی از اصولی که باید رعایت کنیم پرداخت بدهی است. روش باشگاه های حرفه ای آنطور که صدری می داند نیست.

والدین در پاسخ به این سوال که چرا تیم ها سال گذشته تایید کردند اما امسال نه، گفتند: سال گذشته هم تایید نکردیم. وزیر وقت سال گذشته به کنفدراسیون فوتبال آسیا رفت و تعهد کتبی داد. 120000 دلار هم جریمه شدیم.

دیدگاهتان را بنویسید