واکنش آلومینیوم اراک به جنگ نویسی: فدراسیون فوتبال سرعت عمل بیشتری را نشان می دهد


به گزارش خبرگزاري فارس، باشگاه آلومينيوم اراك در آستانه بازي جام حذفي مقابل پرسپوليس اطلاعيه زير را صادر كرد:

وی افزود: متأسفانه در هفته های اخیر بیانیه های متعددی از سوی نهادهای حاکمیتی فوتبال کشور صادر شده است به گونه ای که مردم و مسئولان استان مرکزی و شهرستان اراک نگران تکرار تلخی های داوری مسابقات هستند.تیم قبلی فوتبال آلومینیوم در لیگ برتر و این بار در جام حذفی

باید شجاعانه اعتراف کرد که به گفته کارشناسان داوری از تمامی محافل، تیم فوتبال آلومینیوم در نیمه اول مسابقات به دلیل اشتباهات داوری بیشترین امتیاز را از دست داد و اگر این اتفاقات امروز رخ نمی داد، جایگاه آلومینیوم در لیگ برتر می شد. جدول لیگ امروز اینجا نبود شرایطی هم پیش آمده که امیدواریم دوباره قربانی جو فوتبال نشویم.

با توجه به اینکه باشگاه آلومینیوم اراک بر خلاف برخی از باشگاه ها که جام حذفی را تجربه و محک دانسته اند، این تیم برنامه ویژه ای برای موفقیت در جام حذفی تدارک دیده و انتظار نظارت برای حذف یک تیم از مسابقات را داریم. جام حذفی باید در خصوص رفتار خوب قانونی برگزارکنندگان این مسابقات با رعایت قوانین جشن بازی، ویژه و دقیق شود تا خدای ناکرده حق یک تیم تضییع نشود.

از فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران انتظار می‌رود با برخورد با متخلفان، نسبت به سایر تیم‌های لیگ برتری سریع‌تر برای بهبود فضای فوتبال و حذف ذهنیت‌های منفی از عملکرد میادین مختلف فوتبال اقدام کند.

انتهای پیام/
این را برای جلد پیشنهاد دهید

دیدگاهتان را بنویسید