واکنش استاندار خراسان رضوی به برخورد عوامل شهرداری مشهد با یک شهروند: دلجویی کنید

همشهری آنلاین https://hamshahrionline.ir/x7hRm

  • https://hamshahrionline.ir/x7hRm
  • ۲۸ مرداد ۱۴۰۰ – ۱۵:۱۰
  • کد خبر 621483
    1. ایرانشهر
  1. صفحه اصلی
  2. ایرانشهر

پنجشنبه ۲۸ مرداد ۱۴۰۰ – ۱۵:۱۰

واکنش استاندار خراسان رضوی به برخورد عوامل شهرداری مشهد با یک شهروند: دلجویی کنید

استاندار خراسان رضوی نسبت به برخورد عوامل شهرداری مشهد با یک شهروند که در حال جمع‌آوری ضایعات بود، واکنش نشان داد و خواهان دلجویی توسط مسببان این امر شد.

معتمدیان -  استاندار خراسان رضوی

به گزارش همشهری آنلاین، چند روز پیش کلیپ برخورد عوامل شهرداری مشهد با مرد جوانی که مقداری ضایعات جمع‌آوری کرده بود در فضای مجازی منتشر شد که در آن عوامل شهرداری بار ضایعات این مرد را گرفته و در پی اعتراض او گفتند باید مجوز کار از شهرداری بگیرد.

محمدصادق معتمدیان، استاندار خراسان رضوی درباره انتشار این کلیپ و برخورد با این شهروند اظهار کرد: حفظ کرامت و حرمت تک تک شهروندان شریف ما در شهر امام مهربانی‌ها، حضرت علی بن موسی الرضا (ع) مورد تاکید است و همه دستگاه‌ها باید این امر را سرلوحه اقدامات خود قرار دهند.
وی خواستار پیگیری اتفاق صورت گرفته شد و تاکید کرد: شهرداری مشهد همواره در پایتخت معنوی ایران اسلامی و جهان اسلام، مظهر خدمت رسانی شایسته به زائران و مجاوران بارگاه مطهر رضوی بوده و گواه این موضوع هم به عینه قابل دیدن است اما این به تنهایی کافی نیست و ضرورت دارد شهرداری مشهد نسبت به اتفاق صورت گرفته از آن شهروند شریف دلجویی نماید و حتی المقدور شرایطی را فراهم کند تا از شهروندانی که به دلیل مشکلات اقتصادی شدید روی به چنین مشاغل سختی می‌آورند، حمایت مادی و معنوی صورت گیرد.
معتمدیان با بیان اینکه رعایت قانون و اخلاق اسلامی در برخورد با اشخاص باید مد نظر همه کارکنان دستگاه‌های اجرایی باشد، تاکید کرد: چه در دستگاه‌های اجرایی، چه در محافل عمومی و شهری همه مدیران و پرسنل آن‌ها باید بدانند که مردم ولی نعمت ما هستند و هر آنچه آبرو و عزت داریم به واسطه حمایت‌ها و همراهی‌های مردم است. پس شایسته است در پایتخت معنوی ایران اسلامی دیگر شاهد چنین رویدادهایی نباشیم.

کد خبر 621483

برچسب‌ها

  • شهرداری
  • استان خراسان رضوی

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید. × لغو پاسخ نام ایمیل نظر شما * ارسال منبع

دیدگاهتان را بنویسید