واکنش اینستاگرامی رونالدو به باخت یونایتد/ عکس

614f662da92b1_2021-09-25_21-40 کریستیانو رونالدو در صفحه اینستاگرام خود به شکست امروز این تیم مقابل استون ویلا واکنش نشان داد.

با توجه به نتیجه ای که در دیدار بین دو تیم چلسی و منچستر سیتی رقم خورد و تیم پپ گواردیولا موفق شد حریف خود را شکست دهد، منچستریونایتد می توانست با پیروزی برابر استون ویلا به صدر جدول رقابت های لیگ برتر انگلیس صعود کند اما این اتفاق رخ نداد و شیاطین سرخ شکست غیرمنتظره ای را مقابل استون ویلا تجربه کردند.

این شکست در حالی برای منچستریونایتد رقم خورد که این تیم می‌توات در لحظات پایانی بازی گل تساوی را وارد دروازه استون ویلا کند. جایی که یونایتد به یک ضربه پنالتی دست یافت و در حالی که انتظار می رفت رونالدو پشت توپ بایستاد، این برونو‌فرناندز بود که ضربه را زد و این فرصت را به بدترین شکل ممکن از دست داد.

در همین راستا کریستیانو رونالدو در صفحه اینستاگرام خود به شکست تلخ یونایتد برابر استون ویلا واکنش نشان داده و نوشته است: "این تازه ابتدای کار است اما در رقابتی در حد و اندازه لیگ برتر، هر امتیاز اهمیت دارد! ما باید فوراً واکنش نشان دهیم. روی پای خودمان بایستیم و قدرت واقعی‌مان را نشون بدیم."

منبع

دیدگاهتان را بنویسید