واکنش به بدبینی غرب انبارلویی: ما با یک گروه اصلاح طلب و انحصار طلب در جریان اصلاح طلب طرف هستیم


محمدکاظم انبارلویی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در گفت وگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری فارس، با اشاره به بدبینی جریان های ضدانقلاب و اپوزیسیون به مبانی انقلاب اسلامی و انقلاب اسلامی گفت: اثربخشی آن شعار سال گفت: دنیا متکی به حرکت و حمایت مردم و نخبگان است، بنابراین دشمن بیش از 40 سال است که نتوانسته این انقلاب را براندازد.

وی افزود: اکنون در شرایطی هستیم که انقلاب اسلامی از مرزهای ایران عبور کرده و 5 قاره را لمس کرده و دشمنان می پذیرند که ندای انقلاب اسلامی از سواحل مدیترانه در هند، پاکستان و آفریقا به گوش می رسد.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: دشمن برای مقابله با این پدیده بزرگ، جریان فاسدی به نام اصلاح طلب را بر سر جای خود گذاشته است که وظیفه دارد در امتداد جریان منافقین، کینه توزی علیه انقلاب و تحقیر کند. قدرت ها با جاسوسی و راه آهن در غرب.

انبارلویی تاکید کرد: این جریان با قدرت رسانه ای که دارد و مورد حمایت رسانه های امپریالیستی است، وظیفه تحریف اصول و مبانی دینی و ترویج سکولاریسم، سکولاریسم، رهاسازی، خودباختگی و بت پرستی را در کشور دارد. ” شرایط را به جریان قبل از انقلاب تبدیل کنید.

وی با تاکید بر اینکه از منظر نظام سیاسی نظریه منحصر به فردی داریم که حاکمیت فضایل بر مردم و ارزش اجتماعی و سیاسی در جامعه را تضمین می کند، گفت: لیبرال دموکراسی را زیر سوال می برد.

یکی از اعضای شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی افزود: ولایت فقیه نیز مردم سالارانه و مظهر ارزش های الهی است. لذا از ابتدا می خواستند ولایت فقیه را دیکتاتوری نشان دهند که شیوه مقابله با نظام آنها دیکتاتوری بود و مردم به آنها پشت کردند و هنوز رهبری واحدی در مقابل انقلاب پیدا نکردند. چون دیکتاتوری داشتند.

انبارلویی با بیان اینکه در جریان اصلاح طلب با جریانی از مردم فریبکار و انحصار طلب روبرو هستیم که با شورش و حذف شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل، قصد انحراف انقلاب و نمایندگی تجمل گرایی و اشرافیت را با نفوذ به داخل دارند، گفت: مردم این جریان را می شناسند. و بنابراین در انتخابات گذشته به این روند پشت کردند.»

یکی از اعضای ائتلاف مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: اکنون دولتی داریم که پایبند به شعارهای مردم و اصول قانون اساسی است و تنها ابزار دشمن برای مقابله با آزادی، استقلال و استقلال است. مردم ایران جنبش اصلاح طلبی است که می خواهد سلطه غرب را بازگرداند.»

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید

دیدگاهتان را بنویسید