واکنش تند مدیرعامل آستان قدس به اظهارات مدیران پدیده


علیرضا تاج فیروز در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، با اشاره به عدم برگزاری مسابقات تیمی در ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد از سوی مدیران باشگاه پدیده، گفت: متاسفانه مسئولان آن سازمان اعلام کردند: نه پدیده و نه باشگاه شهرخودرو بازی های خود را در ورزشگاه ها برگزار کرد.

وی ادامه داد: تاریخ خیلی مسائل را روشن می کند و فکر می کنم مدیران این باشگاه حافظه خوبی ندارند. در اینجا باید برای بار دوم یادآوری کنم که تربیت بدنی آستان قدس رضوی بدون انعقاد قرارداد و تعیین تکلیف ۳۰۰ میلیون تومان بدهی در سال گذشته در دو ماه ابتدایی امسال از تمامی امکانات خود از جمله زمین اصلی برخوردار است. بهترین زمین تمرین، بهترین سالن بدنسازی و مجموعه آبی در اختیار این باشگاه قرار گرفت و حتی به دلیل اینکه هتل های مختلف مشهد به دلیل بدهی اعضای این باشگاه را نمی پذیرفتند، خوابگاه را نیز تهیه کردیم. مجموعه بازیکنان شهرستانی این تیم در آستان قدس رضوی.

وی تاکید کرد: اگر در استان امام رضا(ع) اجازه بازی ندارند به دو دلیل است. اولاً شورای تدارکات بر سر حواشی ایجاد شده و مسائل مختلف ناشی از این باشگاه و مدیرانش به توافق نرسید و ثانیاً به دلیل عدم تعیین تکلیف حدود 300 میلیون تومان بدهی فرسوده در این فصل و همچنین عدم رعایت آن. با مفاد قرارداد امسال ورزشگاه و زمین تمرین اجازه بازی در این ورزشگاه را نداشتند که با مدیران این باشگاه و لیدرهای آنها نیز همراه است.

تاج فیروز ادامه داد: مدیران باشگاه پدیده که هنوز نام تیمشان مشخص نیست مقصر نهایی نشدن آنها هستند و مردم به خوبی از مسائل مطلع هستند. seo. متأسفانه این آقایان اصلاً صادق نیستند و وانمود می کنند که مسائل در مسیر خودشان است، تیم هایشان با اکثر مشکلات خودشان مواجه هستند.

وی همچنین درباره دوندگی تیم نساجی در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد اظهار داشت: در حال انجام است. سازمان لیگ مسابقات این تیم در مشهد را نیز با تایید استاندار خراسان رضوی و شورای تامین صادر کرد.
انتهای پیام/این را به صفحه اول پیشنهاد دهید

دیدگاهتان را بنویسید