واکنش جهاد اسلامی به شهادت یک اسیر فلسطینی در زندان های رژیم صهیونیستی – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد که شهادت موسی ابومحمد اسیر فلسطینی جنایتی جدید علیه اسیران و اسیران و ادامه سیاست کشتار تدریجی آنهاست. در زندان های رژیم صهیونیستی افشا می شوند.

بر اساس این گزارش، جنبش جهاد اسلامی همچنین افزوده است که جنایات رژیم اشغالگر علیه زندانیان و بازداشت شدگان در زندان های این رژیم بدون کوچکترین رعایت حقوق حیاتی مشروع در حال تشدید است و آخرین آن شهادت موسی هارون ابومحمد است. (40 ساله) اهل روستای بیت تامر در شرق بیت لحم، نتیجه بی توجهی عمدی مدیریت زندان رژیم اشغالگر به حقوق زندانیان است.

جنبش جهاد اسلامی همچنین اعلام کرد که شهادت ابومحمد در داخل زندان‌های رژیم اشغالگر به وضوح جنایات آنان را علیه زندانیان آشکار می‌کند و نهادهای ذی‌ربط حقوق بشری باید برای ایفای مسئولیت‌های خود در قبال زندانیان اقدام جدی کنند.

این پویش در عین حال ضمن تسلیت به خانواده و بستگان شهید موسی ابومحمد می افزاید: با خداوند متعال و سپس با اسرا و ملت خود عهد می بندیم که موضوع اسرا تا زمان آنان زنده باشد. رهایی

لازم به ذکر است، موسی ابومحمد اسیر فلسطینی روز شنبه در بیمارستان آساو هوراویه در سرزمین های اشغالی سال 1948 به شهادت رسید.

به گفته منابع فلسطینی، ابومحمد که تنها 40 سال داشت، به دلیل بیماری به مراقبت های پزشکی مستمر نیاز داشت، اما عدم رسیدگی رژیم صهیونیستی به وضعیت وی منجر به شهادت وی شد.

موسی ابومحمد، اسیر فلسطینی 40 ساله اهل روستای بیت تامر در شرق بیت لحم بود.

دیدگاهتان را بنویسید