وجود صنایع آلاینده در کاشان مغایر با طرح آمایش سرزمین است – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر روح الله دهقانی بعدازظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه کاشان ظرفیت های زیادی برای توسعه و توسعه دارد، اظهار داشت: این ظرفیت ها باید بالفعل باشد.

وی با بیان اینکه بحث آب چالشی جدی برای کاشان و منطقه است، گفت: صنایع مصرف کننده آب و آلاینده نباید در کاشان مستقر شوند و این خلاف طرح توسعه سرزمینی است.

دادستان عمومی و انقلاب کاشان با اشاره به اینکه تمام تلاش خود را برای حفظ حقوق مردم بدون محدودیت به کار خواهد گرفت. تاثیر می گذارد هیچ کاری به صورت انفرادی و گروهی انجام ندادیم، تصریح کرد: درباره راه اندازی کارخانه سرب در کاشان مجموعه ای خالی یک قانون وجود دارد.

وی گفت: مسئولیت صدور مجوز بر عهده این سازمان است سکوت و تحلیل مسائل زیست محیطی با سازمان محیط زیست است، گفت: در یک مرحله چون این کارخانه مجوز نداشت دستور پلمب آن را صادر کردیم و در نهایت با تایید شورای تامین متوقف شدیم. از راه اندازی این کارخانه

دهقانی در بخشی دیگر از سخنان خود بر تصمیم شورای مبارزه با مواد مخدر مبنی بر تبدیل زندان قدیمی به بازداشتگاه زندانیان تاکید کرد.

وی با اشاره به اینکه شرایط کمپ های ترک اعتیاد خصوصی مناسب نیست، گفت: ایجاد این مرکز با اعتبارات دولتی می تواند مشکلات خانواده های زندانیان را تا حدود زیادی حل کند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کاشان با بیان اینکه کاشان در حال حاضر مرکز ترک اعتیاد ندارد، افزود: حدود 200 معتاد زن در تخت های درمان در کاشان حضور دارند که ایجاد مرکز دولتی ویژه بانوان می تواند کمک شایانی به این افراد کند. مردم.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود آب و شهروندان را دو بحران جدی برای کاشان دانست و خاطرنشان کرد: کاشان دارای موقعیت استراتژیک است و باید برنامه مشخصی در خصوص وجود شهروندان داشته باشد.

دهقانی که حدود 9 هزار دانش تدریس می کند دانش آموز از شهروندانی که در کاشان مشغول به تحصیل هستند، تاکید کرد: در بسیاری از شهرها محدودیت یا حتی ممنوعیت حضور شهروندان وجود دارد و از این رو ضروری است این موضوع به طور ویژه بررسی شود.

دیدگاهتان را بنویسید