ورزشکاران استان فارس در مسابقات بین المللی کشتی آلیش خوش درخشیدند

استانها / فارس

http://fna.ir/5ix8n ۰ ورزشکاران استان فارس در مسابقات بین المللی کشتی آلیش خوش درخشیدند

شادمان عظیمی و مریم احمدی، دو ورزشکار استان فارسی که به مسابقات کشتی آلیش در کشور قرقیزستان اعزام شده بودند خوش درخشیدند.

ورزشکاران استان فارس در مسابقات بین المللی کشتی  آلیش خوش درخشیدند

به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، مسابقات جایزه بزرگ ارکینبایف در کشور قرقیزستان از ۲۹ لغایت ۳۰ آذر۱۴۰۰ با حضور تیم ملی مردان و زنان کشور، برگزار شد.

در این مسابقات که از گروه مردان شادمان عظیمی از استان فارس در وزن مثبت ۱۰۰ کیلوگرم شرکت کرده بود که توانست جایزه بزرگ جام بین‌المللی ارکینبایف کلاسیک کشتی آلیش را کسب کند.

همچنین شادمان عظیمی در بخش آزاد نیز به مسابقه پرداخت که در دیدار رده‌بندی مقابل نماینده تیم میزبان شکست خورد و پنجم شد.

در تیم زنان، مریم احمدی بانوی کشتی گیر اهل شهرستان مرودشت حضور داشت و با شایستگی نایب قهرمان این پیکارها و صاحب مدال نقره شد.

مریم احمدی که در وزن ۷۵ کیلو گرم به صورت دوره ای به مصاف حریفان رفته بود، در دور اول با ضربه فنی از سد کشتی گیر اهل روسیه عبور کرد.

احمدی همچنین در مبارزه دوم، کشتی گیر اکراینی را با نتیجه ۹ بر سه مغلوب کرد و راهی فینال این وزن شد و در نهایت با شکست در مرحله فینال مدال نقره این دوره از مسابقات را بر گردن آویخت.

در پایان رقابت‌های کشتی بین‌المللی آلیش جایزه بزرگ قرقیزستان، تیم ملی بانوان برسکوی نخست ایستاد و تیم مردان با کسب یک نشان نقره و ۲ برنز به کار خود پایان داد.

انتهای پیام/ ج

شما می توانید این مطلب را ویرایش نمایید

این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید کشتی آلیش مسابقات کشتی آلییش قرقیزستان مریم احمدی شادمان عظیمی ورزشکاران فارس مسابقات جایزه بزرگ ارکینبایف این خبر توسط افراد زیر ویرایش شده است

اخبار مرتبط

  • کشتی‌گیر لاری به دنبال فتح قله‌ موفقیت

source

دیدگاهتان را بنویسید