ورزشکاران ایرانی مبلغان نظام دینی و مذهبی هستند


به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، سید حامد عاملی ظهر امروز در مراسم تجلیل از ورزشکاران و قهرمانان فرهنگی و خیرین ورزشی اظهار داشت: ورزشکاران ما از رویارویی با رژیم صهیونیستی عقب نشینی کردند و از شهدای مرزبانی مدال افتخار گرفتند. آنها گذشتند و قهرمان شدند، پس وظیفه ماست که قدر این گروه را بدانیم.

وی افزود: ورزشکاران و قهرمانان ما در عرصه فرهنگی و ورزشی مبلغان نظام دینی و دینی هستند و در شرایطی قدم گذاشته اند که شهدای ما قدم برداشته اند و این یک جهاد بزرگ است.

استاندار اردبیلا گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران ساختار ظلم، زور و ارعاب رژیم صهیونیستی را نمی پسندد چرا که عنصری از این رژیم در غرب آسیا به دنبال تباهی سیاسی، اجتماعی و اقتصادی به نفع یک گروه خاص است. بویی از انسانیت و اخلاق نمی آید.

عاملی تصریح کرد: در مبانی دینی و مکتب اهل بیت(ع) عدالت یکی از ارکان اصلی است و سرکوب برجسته شده است، لذا جمهوری اسلامی ایران رژیم صهیونیستی را به رسمیت نمی شناسد.

سردار غلامحسین محمدی اصل فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل نیز در این مراسم گفت: ارزش و جایگاه ورزشکاران و قهرمانان فرهنگی با ایثار و از خود گذشتگی همچون قهرمانان دفاع مقدس که جان خود را فدا کردند. و اموال را در اختیار دولت قرار دهید. با عمل خود به همه رهبران نظام زور و سلطه فداکاری و شجاعت بدهید.

انتهای پیام/3463/
این را برای صفحه جلد پیشنهاد دهید

دیدگاهتان را بنویسید