وزش باد شدید در مسیر تهران/ مردم از ساختمان های ناپایدار دوری کنند


به گزارش خبرگزاری فارس از تهران، حامد یزدی مهر، مدیرکل اورژانس استان تهران بعد از ظهر شنبه در نشست خبری با اشاره به صدور هشدار زرد رنگ هوا برای ناپایداری همرفتی و وزش باد شدید در استان تهران گفت: به گزارش سازمان هواشناسی، امشب شنبه از 23 تا دوشنبه 25 اردیبهشت شاهد این ناپایداری خواهیم بود.

وی نسبت به وزش باد شدید (طوفان موقت) در روز سه شنبه ششم اردیبهشت ماه در جنوب استان تهران هشدار داد و اظهار داشت: بر اساس پیش بینی ها افزایش موقت گرد و غبار، کاهش کیفیت هوا در مناطق مشخص شده پیش بینی می شود و اکیدا مدیریت بحران را در این زمینه توصیه می کند نقطه قوت ساختمان های ناتمام و ضعیف تقویت تابلوهای تبلیغاتی و پرهیز از حضور افراد در این محیط و پارک نکردن خودرو در زیر درختان است.

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران گفت: بر اساس پیش‌بینی‌های صورت گرفته، احتمال رگبار باران، رعد و برق و تگرگ در نواحی شمالی به‌ویژه در ارتفاعات استان تهران وجود دارد و در این زمینه به کوهنوردان توصیه می‌شود از خودداری کنند. سنگ نوردی. به ارتفاع در روز سه شنبه 26 اردیبهشت.

یزدیمر در ادامه بر آمادگی همه جانبه ادارات در مدیریت بحران با انجام مانورهای مختلف تاکید کرد و خاطرنشان کرد: به تمامی ادارات تابعه هشدار داده شده است.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید

دیدگاهتان را بنویسید