وزیر بهداشت: توجه ویژه به حوزه بهداشت رویکرد مهم وزارت بهداشت است

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، بهرام عین اللهی در حاشیه نشست با هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی مشهد در جمع خبرنگاران اظهارداشت: در حال حاضر بخشی از خانه‌های بهداشت زیر پوشش این دانشگاه استیجاری است و این امر علاوه بر تحمیل هزینه، انجام برنامه‌ریزی‌های هدفمند را نیز دچار مشکل می‌کند بر این اساس قرار است طرحی ارائه شود تا بتوان خانه‌های بهداشت را به صورت تملکی خریداری کرد تا مشکلات این حوزه برطرف شود.

وی افزود: رسیدگی به بدهی‌های حوزه دارو به شرکت‌های دارویی و همچنین کمبود خوابگاه‌های دانشجویی از دیگر مواردی بود که در این نشست مورد بررسی قرار گرفت.

وزیر بهداشت در مشهد: ‌‌تزریق واکسن در ایران به مرز 70 میلیون دوز رسید/ هفته آینده ‌30 میلیون دوز واکسن ‌وارد می‌شودوزیر بهداشت: 105 پروژه بهداشتی برای استان فارس در سفر دولت تصویب می‌شودهشدار وزیر بهداشت روسیه درباره رشد فزاینده شیوع کرونا

وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی تصریح کرد: پرداخت معوقه‌های دانشگاه علوم پزشکی مشهد از دیگر موارد مورد بحث در این نشست بود که در این زمینه در حال دریافت مجوزهای لازم هستیم و در آینده نزدیک پرداخت خواهد شد.

عین اللهی با اشاره به بازدید از پروژه در حال ساخت بیمارستان ولایت اظهار امیدواری کرد: این طرح در راستای ارتقای خدمات رسانی به بیماران تا دو هفته آینده به مرحله افتتاح برسد.

انتهای پیام/281

source article

دیدگاهتان را بنویسید