وزیر حمل و نقل، ارتباطات و فناوری اطلاعات عمان وارد بندرعباس شد – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، شامگاه سه شنبه با استقبال رسمی مهدی دوستی استاندار هرمزگان، سعید بن حمود. الموالی وزیر حمل و نقل، ارتباطات و فناوری اطلاعات عمان در راس هیاتی بلندپایه از مقامات اقتصادی عمان برای بازدید از امکانات هرمزگان از جمله بندر شهید رجایی و برگزاری نشست مشترک وارد بندرعباس شد.

استاندار هرمزگان در بدو ورود این هیات در گفتگو با وزیر حمل و نقل، ارتباطات و فناوری اطلاعات عمان بر گسترش همکاری های دوجانبه بین دو کشور دوست و همسایه ایران و عمان تاکید کرد.

دوستی با اشاره به ظرفیت های عظیم سرمایه گذاری هرمزگان خواستار توسعه روابط اقتصادی دو کشور شد.

استاندار هرمزگان با تاکید بر اینکه بندر شهید رجایی محل مناسبی برای گسترش همکاری‌های دو کشور در حوزه بندری است، گفت: از سرمایه‌گذاری فعالان اقتصادی عمانی در هرمزگان استقبال می‌کنیم و آماده تسهیل هر نوع سرمایه گذاری به ویژه در بندر و مناطق توریستی برای سرمایه گذاران ما عمان.

در ادامه وزیر حمل و نقل، ارتباطات و فناوری اطلاعات عمان نیز بر روابط عمیق دوجانبه ایران و عمان تاکید و آمادگی این کشور را برای توسعه روابط اقتصادی و تجاری با ایران اعلام کرد.

سعید بن حمود الموالی وی در ادامه درباره سفرهای هیئت های عمانی به ایران، افزایش این سفرها را نتیجه عزم جدی این کشور برای گسترش روابط اقتصادی با جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد.

دیدگاهتان را بنویسید