وزیر کشور در شهرکرد: بر مشکل "‌بیکاری و تنش آبی" فائق خواهیم آمد‌/ مردم ‌باید رونق اقتصادی را شاهد باشند

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرکرد، احمد وحیدی در دیدار با نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد، اظهار داشت: مردم غیور و پرافتخار چهارمحال و بختیاری ارادت قوی به روحانیان دارند که این مدیون وجود روحانیون معظم و مدبر این استان است، امید است خداوند به نمایندگان ولی فقیه انقلابی، جهادی و پرتلاش توفیق دهد.

وی خاطرنشان کرد: وحدت خیلی خوبی در استان چهارمحال و بختیاری وجود دارد که در برخی مناطق اینگونه نیست، این وحدت نوید بخش وحدت و انسجام بیشتر برای فائق آمدن استان بر مشکلات خود از جمله بیکاری و تنش آبی است تا مردم اینجا رونق اقتصادی را شاهد باشند.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدعلی نکونام، نماینده ولی فقیه استان چهارمحال و بختیاری نیز اظهار داشت: از خداوند می‌خواهیم در این شرایط خاص برکات خود را نازل کند و باران رحمت نازل آید تا مشکلات کاهش یابد.

واکاوی مشکل بحران آب در چهارمحال‌و‌بختیاری|چرا شهرهای چشمه‌های خروشان خشک شد/ مطالبات کم‌آبی چه راه حلی دارد؟ ‌نماینده مردم شهرکرد در مجلس: مشکلات عدیده‌ای برای ‌تامین آب شرب چهارمحال و بختیاری داریمگزارش تسنیم از تجمع مردم چهارمحال و بختیاری برای رفع مشکل آب/ مطالبات کشاورزان و مردم ‌چه بود؟ + فیلم

وی با اشاره به فعالیت ارزشی دولت، گفت: دولت شعارهای خود را زنده کرده و در میدان حضور پیدا کرده است و به لطف پروردگار امید ایجاد شده در مردم محقق شود و مظلومیت نظام در عین اقتداری که دارد رفع شود و به سمت تمدن حرکت کنیم.

انتهای پیام/7540/ش

source article

دیدگاهتان را بنویسید