وزیر کشور در پرند: 30 مصوبه برای تأمین نیازها و توسعه شهر پرند تصویب شد

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از پرند ، احمد وحیدی شامگاه پنجشنبه پس از پایان نشست تخصصی مطالبات مردم و نیازهای شهر پرند در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در این جلسه که به منظور بررسی مشکلات شهر پرند تشکیل شده برخی از مسائل زیرساختی ازجمله مسائل بهداشتی و بیمارستان‌ها، مدارس، امنیت و کلانتری‌ها، مسائل اجتماعی، نیازهای فرهنگی و غیره مطرح شد.

وی افزود: مصوباتی در زمینه اصلاح و تأمین کمبودهای لوله کشی آب، شهر سلامت و نیازمندی‌های شهرداری و شهر و نیز نیازمندی‌های آتش‌نشانی از جمله مورد بحث قرار گرفت.

وزیر کشور در ادامه گفت: مصوباتی در زمینه افزایش سرانه فضای سبز و نیازهای حمل و نقل عمومی مبنی بر تأمین نیازمندی‌ها مطرح شد که بر این اساس نیازهای این حوزه‌ها با سرعت بیشتری تأمین می‌شود.

حمیدی تصریح کرد: در حدود 30 مصوبه در این حوزه‌ها مطرح شده که باید پیگیری شده و بر اساس زمان‌بندی مناسب اجرایی شود.

آئین گرامیداشت هفته بسیج در شهر پرند برگزار شد ‌ صرفه‌جویی 900 میلیارد تومانی دولت در یارانه سوخت با راه‌اندازی مترو پرند تکمیل متروی پرند نیازمند 750 میلیارد تومان بودجه

وزیر کشور در پایان با تأکید بر تأمین نیازهای درمانی مردم خاطرنشان کرد: بیمارستان در حال ساخت باید به‌زودی با همکاری و نظارت استاندار تهران تکمیل و بیمارستان دیگری نیز با توافق وزارت بهداشت ایجاد شود نیازها ساخته شود.

انتهای پیام/ف

source article

دیدگاهتان را بنویسید