ولنتاین سنتی غربی هنوز در ایران رواج دارد / نگرانی پرسپولیسی ها از شکایت میثار معمارزاده / مراسم اعتکاف در راس جستجوها بود / صدف اسپهبدی کیست و چرا نامش بر سر زبان ها افتاد؟ – درخشان


استعفای یحیی گل محمدی سوژه های داغ دنیای آنلاین / احیای نام و خاطره مهرداد میناوند و علی انصاریان / جام جهانی قطر در کانون توجه اهالی فوتبال ایران

روزانه صدها و صدها عبارات و اصطلاحات مختلف توسط کاربران اینترنتی در شبکه های اجتماعی و موتورهای جستجو جستجو می شود. مفاهیمی که گاه ارتباط تنگاتنگی با توسعه اخبار دارند و کاربران به دنبال اطلاعات بیشتر در مورد آنها هستند. بسته خبری زیر مهمترین عبارات را جستجو کرده و بیان سایر فیدهای گوگل در چهل و هشت ساعت گذشته را ذکر کرده است.

به گزارش تابناک؛ در دوره مورد بحث، اصطلاحات و عباراتی مانند «جیران»، «حلمه سعیدی»، «میثاق معمارزاده»، «صدف اسپهبدی»، «اعتکاف»، «ولنتاین» و … از مهمترین موضوعات مورد توجه کاربران ایرانی بود. . اینترنت آنها به دنبال اطلاعاتی در مورد آنها بودند.

هلمه سعیدی

حلیمه سعیدی یکی از بازیگران مطرح سینما و تلویزیون ایران بود که ۲۲ بهمن ماه امسال درگذشت.

خبر درگذشت این بازیگر قدیمی و محبوب باعث شد تا نام وی به لیست فیدهای گوگل در ایران اضافه شود.

در واقع حلیمه سعیدی یکی از مشهورترین بازیگران زن سال های اخیر تلویزیون ایران است که بازی در سریال رضا عطاران را آغاز کرد و در برنامه های طنز دیگری نیز حضور داشت و شهرت قابل توجهی در بین مردم به دست آورد.

مادر شهیدی که بازیگر شد + عکس - تابناک | تابناک

حلیمه سعیدی سابقه بازی در سریال هایی چون متهم فراری، ترش و شیرین، روزگار قریب، بزنگاه، زنوبابا، دزد و پلیس، راه رو به رو و معراجی ها را در کارنامه خود داشت. این بازیگر همچنین در فیلم هایی چون قاعده بازی، بینوایان، حلقه های ازدواج، دردسر بزرگ و اخراج ها بازی کرده است.

ادامه مطلب

میثاق معمارزاده

میثاق معمارزاده متولد 19 آذر 1361 در تهران و دروازه بان فوتبال ایران است و سابقه بازی در تیم هایی مانند سایپا، راه آهن، پرسپولیس و فولاد خوزستان را دارد.

ولنتاین سنتی غربی هنوز در ایران رواج دارد / نگرانی پرسپولیسی ها از شکایت میثار معمارزاده / مراسم اعتکاف در راس جستجوها بود / صدف اسپهبدی کیست و چرا نامش بر سر زبان ها افتاد؟

صبح دیروز خبری مبنی بر شکایت میثاق معمارزاده دروازه بان سابق باشگاه پرسپولیس به دلیل دریافت نکردن مطالباتش از این باشگاه منتشر شد که حتی این اتفاق می توانست پنجره نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس را تهدید کند و همین موضوع باعث شد تا نام او بر سر زبان ها بیفتد. عبور کنید به یکی از Google Trends در ایران تبدیل شد.

به گزارش رسانه ها، مدیران باشگاه پرسپولیس با بازیکن سابق سرخپوشان وارد مذاکره شده اند و در تلاش هستند تا با معمارزاده بر سر پرداخت مطالبات وی به توافق برسند.

مشخص است که مطالبات میثاق معمارزاده مبالغ کلانی نبوده و باشگاه پرسپولیس طبق صحبت هایی که با این دروازه بان داشته به زودی این مشکل را حل خواهد کرد تا پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس به خطر نیفتد.

ادامه مطلب

صدف اسپهبدی یکی از بازیگران جوان و کم تجربه در عرصه سینما و تئاتر است که با بازی در فیلم مرغزار مورد توجه عموم قرار گرفت و در گوگل محبوب شد و جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن در دهه فجر را از آن خود کرد. جشنواره فیلم

او فارغ التحصیل رشته بازیگری از گروه هنر و معماری دانشگاه آزاد بود که بازی در فیلم کوتاه را آغاز کرد تا اینکه با دریافت سیمرغ بلورین به شهرت رسید.

وضعیت مهدی بهترین فیلم جشنواره شد / رضا میرکریمی بهترین کارگردان / امین حیایی بهترین بازیگر مرد و طناز طباطبایی بهترین بازیگر زن

او کار خود را از سال ۱۳۹۵ در سن ۲۳ سالگی با فیلم کوتاه «دیستوپیا» به کارگردانی سپهر کشان فلاح آغاز کرد.

ادامه مطلب

ادیان

اعتکاف مدت معینی (حداقل سه روز) با روزه در مسجد می ماند. ارکان این عبادت در مسجد مستقر است و روزه می گیرد و عبادت و عمل خاصی برای آن مقرر نشده است.

امکان لغو اعتکاف در سراسر کشور - تابناک | تابناک

نحوه اقامت یا خروج از مسجد قوانین و شرایطی است که در کتب قانون آمده است. اعتکاف زمان خاصی ندارد اما در داستان ها بهترین زمان اعتکاف ماه مبارک رمضان به خصوص سی سالگی است.

در ایران از اوایل دهه 1980، اعتکاف در ماه رجب رایج شد و در ایام البیض (13، 14 و 15) این ماه در مساجد بزرگ اکثر شهرهای این شهر برگزار می شود. کشور. . به دلیل اهمیت اعتکاف، کتاب هایی مستقل در این باره نوشته شده است.

با نزدیک شدن به ایام اعتکاف در ماه رجب امسال، این عمل مذهبی و معنوی بار دیگر مورد توجه عموم قرار گرفته و به یکی از مهم ترین سیاست های گوگل تبدیل شده است.

بر اساس گزارش های منتشر شده در بسیاری از شهرهای کشور، مسئولان تصمیم گرفته اند امسال مراسم اعتکاف را با رعایت قوانین بهداشتی برگزار کنند.

ادامه مطلب

گیران

جیران یک نام ترکی است که به آهو، غزال و چشمان زیبا ترجمه شده است. این کلمه در روزهای اخیر به یکی از فیدهای گوگل تبدیل شده است.

علت گسترش این واژه به ابتدای انتشار سریال سینمای خانگی جیران از طریق شبکه سینمای خانگی بازمی گردد که از دیروز آغاز شد.

توضیح مختصری در مورد این که جیران یک مجموعه تلویزیونی ایرانی به کارگردانی حسن فتحی و نویسندگی احسان جوانمرد و فتحی است.

ولنتاین

ولنتاین یکی از مناسبت های غربی بی ارتباط با فرهنگ و آداب و رسوم ایران اسلامی است که البته به دلیل آسیب ها و بی توجهی ها در کشور به وجود آمده است. هر ساله با آمدن تاریخ بهمن ماه به یکی از مهمترین فیدها در گوگل و سایر رسانه های اجتماعی تبدیل می شود و بسیاری از کاربران سعی می کنند در مورد آن اطلاعات بیشتری کسب کنند.

                                                                                                      هشدار دادستانی قم به علاقمندان فرهنگ ولنتاین

این مناسبت در فرهنگ قرون وسطایی مسیحی و سپس فرهنگ مدرن غربی، روز ابراز عشق است که همه ساله و هر سال در 14 فوریه برگزار می شود.

داستان روز ولنتاین به جشنی برمی گردد که به افتخار سنت ولنتاین در کلیسای کاتولیک برگزار شد.

ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید