ولیعهد بحرین به زودی به سرزمین های اشغالی سفر می کند – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روسیه امروز عبداللطیف الزیانی وزیر امور خارجه بحرین گفت: از شیخ سلمان بن حمد آل خلیفه ولیعهد بحرین دعوت شده است. نفتالی خم شد نخست وزیر رژیم صهیونیستی را پذیرفت تا در آینده به سرزمین های اشغالی سفر کند.

سخنگوی نخست وزیر اسرائیل به رسانه های عربی گفت: نفتالی خم شد وی از شاهزاده سلمان بن حمد آل خلیفه، وارث تاج و تخت و نخست وزیر بحرین برای دیدار رسمی از رژیم صهیونیستی دعوت کرد.

گفتنی است به مناسبت یازدهمین سالگرد انقلاب در 23 بهمن ماه در بحرین، آقای نفتالی خم شد، نخست وزیر رژیم صهیونیستی به عنوان اولین نخست وزیر رژیم صهیونیستی به منامه سفر کرد. منامه و تل آویو در 15 سپتامبر 2020 با تلاش و فشار دولت دونالد ترامپ، رئیس جمهور وقت آمریکا، توافقنامه عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی را امضا کردند.

استقبال حماس از بحرین نفتالی خم شد نخست وزیر رژیم صهیونیستی که مسئول جنایت علیه فلسطینیان است ابراز تاسف کرد. فوزی برهوم سخنگوی حماس تاکید کرد: سفر سران رژیم صهیونیستی به برخی پایتخت ها رد شد و این سفرها به تلفن اویو مشروعیت هم نمی دهد خوب برای منطقه نمی آورد.

دیدگاهتان را بنویسید