١١ پزشک ایرانی در بین برندگان جوایز AFC

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کنفدراسیون فوتبال آسیا طی نامه‌ای برندگان سومین دوره جوایز پزشکی آسیا را معرفی کرد. این جوایز طی مراسمی در هفتمین کنگره‌ی پزشکی فوتبال آسیا که در اسفند ماه سال جاری در قطر برگزار می‌شود، به برندگان اهدا خواهد شد. 11 نفر از 34 نفر نهایی انتخاب شده که موفق به کسب این جوایز شدند، نمایندگان معرفی شده از کشورمان هستند که نشان از سطح بالای توانمندی، دانش، سابقه، تجربه و قدرت پزشکی فوتبال ایران در آسیا است.

دکتر امین نوروزی، مشاور پزشکی ریاست فدراسیون فوتبال به پاس بیش از 25 سال خدمت در حوزه‌ی پزشکی فوتبال موفق به اخذ مدال طلای پزشکی آسیا شد و جایزه نشان لیاقت پزشکی فوتبال آسیا (AFC Football Medicine Merit Award) به دکتر رازی، سرپرست کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال ایران اهدا خواهد شد.

دکتر بهار حسن میرزایی، رئیس دپارتمان پزشکی فدراسیون فوتبال نیز موفق به اخذ جایزه ی افسر پزشکی جوان فوتبال آسیا گشت.

همچنین دکتر پرهان خانلری، پزشک تیم ملی فوتبال بزرگسالان نیز موفق به اخذ مدال طلای پزشکی فوتبال آسیا شد.

فدراسیون فوتبال , کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) ,

مدال نقره پزشکی فوتبال آسیا به دکتر عباس ربیعی، پزشک باشگاه سپاهان و دکتر علیرضا شهاب، فیزیوتراپیست تیم ملی فوتبال بزرگسالان اقایان به پاس بیش از 20 سال خدمت در حوزه‌ی پزشکی فوتبال اهدا خواهد شد.

مدال برنز پزشکی فوتبال آسیا نیز به دکتر زهره هراتیان، رییس ایفمارک، و دکتر علیرضا حقیقت، پزشک تیم پرسپولیس، دکتر توحید سیف برقی، افسر پزشکی و کنترل دوپینگ فوتبال اسیا، دکتر کاوه ستوده، عضو کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال و میثم علیپور، فیزیوتراپیست سابق باشگاه پرسپولیس، به پاس بیش از 15 سال خدمت در حوزه ی پزشکی فوتبال اهدا خواهد شد.

لازم به ذکر است کنفدراسیون فوتبال آسیا سه دوره است که با دعوت از فدراسیون‌های عضو، در نظر دارد برترین پزشکان و فیزیوتراپیست های شاغل در فوتبال کشور خود را که در 5 حوزه فوق واجد شرایط هستند، جهت اخذ جوایز پزشکی در فوتبال آسیا معرفی کند.

کمیته‌ی پزشکی فدراسیون فوتبال نیز، ضمن اطلاع رسانی عمومی از کلیه پزشکان و فیزیوتراپیست‌های شاغل در فوتبال دعوت کرد تا با ارسال رزومه های خود جهت بررسی، افراد واجد شرایط را به کنفدراسیون فوتبال آسیا معرفی نماید. 14 نفر به این کمیته رزومه‌های خود را ارسال کردند که 12 نفر ایشان طی بررسی‌های تکمیلی در کمیته پزشکی واجد شرایط شناسایی شدند و جهت رقابت برای اخذ این جوایز توسط دبیرکل فدراسیون به کنفدراسیون فوتبال آسیا معرفی شدند که 11 نفر از این نفرات موفق به اخذ این جوایز ارزشمند شدند که نشان از سطح بالای دانش و توانمندی پزشکان و فیزیوتراپیستان شاغل در فوتبال ایران دارد.

امید است سایر پزشکان و فیزیوتراپیست‌های توانمند و با دانش این حوزه نیز، ضمن تداوم خدمت رسانی خود به فوتبال کشور، که منجر به ارتقا سلامت بازیکنان و ورزش فوتبال و ارتقا عملکرد و موفقیت ایران در حوزه فوتبال در آسیا و جهان می شود،طی سالهای آینده موفق به اخذ این جوایز شوند.

شکایت فدراسیون فوتبال ایران علیه فدراسیون فوتبال اردن

انتهای پیام/

source article

دیدگاهتان را بنویسید