پاسخ تشدید دشمن صهیونیستی، تشدید مبارزه و حمله مقاومت است.باشگاه خبرنگاران جوان مشیر المصری از رهبران جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) گفت: پاسخ به تشدید تنش ها تشدید مبارزات و حملات مقاومت است و این وجه مشترک مقاومت فلسطین است. با دشمن صهیونیستی».

المصری به نقل از شبکه تلویزیونی المیادین گفت: محله شیخ جراح را نمی توان تنها گذاشت و ما اجازه نخواهیم داد که دشمن با یک خانواده «سالم» یا هر خانواده فلسطینی دیگر رفتار کند.

وی گفت: مقاومت همیشه با موشک و خمپاره از بیت المقدس دفاع خواهد کرد و مقاومت از مردم فلسطین در هر کجا که باشند حمایت خواهد کرد.

منابع خبری از درگیری در محله شیخ جراح قدس اشغالی و حملات اسرائیل به فلسطینیان خبر دادند.

شبکه تلویزیونی الجزیره گزارش داد: هلال احمر فلسطین از مجروح شدن 31 فلسطینی و دستگیری 12 نفر دیگر در درگیری با نیروهای اسرائیلی در محله شیخ جراح قدس اشغالی خبر داد.

در پی فصل جدیدی از خشونت های رژیم صهیونیستی در قدس اشغالی، حماس و جنبش جهاد اسلامی روز یکشنبه با صدور بیانیه های جداگانه ای خطاب به رژیم اشغالگر قدس نسبت به عواقب تجاوزات شهرک نشینان و نظامیان صهیونیست به ساکنان محله شیخ جراح هشدار دادند.

شنبه شب، گروهی از شهرک نشینان اسرائیلی به خانه های فلسطینی ها در محله شیخ جراح حمله کردند و با پرتاب سنگ، به خانه های آنها خسارت وارد کردند و تعدادی از ساکنان را زخمی کردند.

سخنگوی حماس همچنین با تاکید بر اینکه همه شهرها و روستاهای کرانه باختری و بیت المقدس باید به میدان نبرد برای مقابله با رژیم اشغالگر صهیونیستی و شهرک نشینان بزدل تبدیل شوند، از فلسطینیان در بیت المقدس خواست تا مردم را برای کمک به ساکنان شیخ جراح بسیج کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید