پاسخ تند دمبله به انتقادات پس از درخواست بارسا برای جدایی + عکس


به گزارش خبرگزاری فارس، پس از اینکه عثمان دمبله از ترکیب بارسلونا برای دیدار با متئو در بیلبائو جدا شد، مدیر ورزشی آلمانی این باشگاه از جدایی این بازیکن خبر داد و مدعی شد: واضح است که دمبله نمی خواهد در کنار ما بماند زیرا نمی خواهد در کنار ما بماند. می خواهم بخشی از پروژه بارسلونا باشم. آره. به دمبله گفتیم همانطور که باید فورا تیم را ترک کند.

پس از این کامنت، ستاره عصبانی بارسلونا سکوت خود را شکست و در پستی اینستاگرامی به منتقدانش حمله کرد. دمبله در پست اینستاگرامی خود نوشت: «چهار سال است که خواندن درباره خودم را متوقف نکرده ام. چهار سال است که شایعه می شود افراد شرم آور دروغ می گویند و به من صدمه می زنند، اما من آنها را نادیده می گیرم. آیا این تقصیر من است؟ بله، اما از امروز به شایعات پاسخ خواهم داد.

وی افزود: من 24 ساله هستم و مثل بقیه مشکلاتی دارم. من دوران سختی را پشت سر گذاشتم. جراحات و کرونا روی من تاثیر گذاشت. از من خواسته شد که بدون تمرین بازی کنم که همیشه این کار را انجام می دهم و از اتفاقی که افتاده شکایتی نکردم.

بازیکن بارسا تاکید کرد: “پیام من واضح است. من هر کسی را که بگوید من به ورزش اهمیتی نمی دهم تکذیب می کنم. همانطور که می دانید مذاکرات در حال انجام است. من مدیر پروژه ام را مدیریت می کنم زیرا این تخصص اوست. وظیفه من بازی کردن است.” فقط فوتبال بازی کنید و لحظات خوشی را با هم تیمی هایم و همه اعضای تیم تجربه کنید. پیام امروز من واضح است و می خواهم به تمام صحبت ها در مورد مدیر پروژه ام پایان دهم. من و باشگاه هنوز قرارداد داریم، می خواهم به مربی و تیم کمک کنم.

دمبله در اینستاگرام خود نوشت: “من هرگز آدم بی انصافی نبوده ام و باج گیری نخواهم شد.” فوتبال متعلق به من است، غیر از آن، متعلق به مدیر پروژه من است. می خواهم روی لذت بردن از فوتبال با هم تیمی هایم تمرکز کنم.

انتهای پیام/توصیه ها در صفحه اصلی

دیدگاهتان را بنویسید