پاسخ قانع کننده‌ای در خصوص معضل آلودگی هوای تبریز ارائه نمی‌‎شود/ نیروگاه موضوع را محرمانه نکنند

استانها / آذربایجان شرقی

http://fna.ir/614oa ۰ پاسخ قانع کننده‌ای در خصوص معضل آلودگی هوای تبریز ارائه نمی‌‎شود/ نیروگاه موضوع را محرمانه نکنند

رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهری شورای اسلامی شهر تبریز گفت: هیچ یک از نهادها، پاسخ قانع کننده‌ای در خصوص معضل آلودگی هوای شهر به شهروندان ارائه نمی‌دهند.

پاسخ قانع کننده‌ای در خصوص معضل آلودگی هوای تبریز ارائه نمی‌‎شود/ نیروگاه موضوع را محرمانه نکنند

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، روح‌الله رشیدی امروز دوشنبه در سی‌وششمین جلسه‌ی علنی فوق‌العاده اظهار کرد: ما ابتدا به عنوان یک شهروند و سپس به عنوان نماینده مردم احساس می‌کنیم حساسیت ویژه‌ای نسبت به پاسخگویی در خصوص معضل آلودگی هوای شهر برای مردم وجود ندارد.

وی در ادامه ابراز کرد: بی‌اعتمادی شهروندان به مسئولان موضوعی است که این روزها رنگ بیشتری به خود گرفته و هیچگونه عمل مضاعفی در این راستا دیده نمی‌شود.

رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهری شورای اسلامی شهر تبریز عنوان کرد: هیچ یک از نهادها، پاسخ قانع کننده‌ای در خصوص معضل آلودگی هوای شهر به شهروندان ارائه نمی‌دهند.

رشیدی در ادامه‌ی سخنان خود گفت: قبلا تحرکات ویتیرینی در خصوص این مهم از سوی مسئولان به چشم می‌خورد اما چند سالی می‌شود که این گونه اقدامات هم کم‌رنگ شده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: وزیر نیرو قبلا اعلام کرده بود که امسال در خصوص تولید گاز کمبود داریم، به نظر من این کمبودها هم نشان از کم‌کاری است.

رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهری شورای اسلامی شهر تبریز متذکر شد: چرا نیروگاه فیلتراسیون را انجام نمی‌دهد، پیشنهادم این است توضیح روشن در این باره از سوی نیروگاه ارائه شود و موضوع را محرمانه نکنند.

انتهای پیام/

شما می توانید این مطلب را ویرایش نمایید

این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید تبریز آلودگی کمیسیون عمران حمل‌و‌نقل روح الله رشیدی فارس تبریز عضو شورای شهر تبریز شهرداری تبریز مازوت سوزی نیروگاه تبریز ترافیک این خبر توسط افراد زیر ویرایش شده استsource

دیدگاهتان را بنویسید