پایگاه جامع اینترنتی سند تحول بنیادین کشور در شیراز افتتاح شد

استانها / فارس

http://fna.ir/5j4ta ۰ پایگاه جامع اینترنتی سند تحول بنیادین کشور در شیراز افتتاح شد

مدیر پایگاه جامع اینترنتی سند تحول بنیادین کشور گفت: این اولین پایگاه جامع اینترنتی سند تحول بنیادین در کشور است که بنام مجتمع فرهنگی و آموزشی سردار شهید علیرضا هاشم نژاد نام گذاری شده است.

پایگاه جامع اینترنتی سند تحول بنیادین کشور در شیراز افتتاح شد

به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، حمیدرضا عوض دخت در آیین افتتاح پایگاه جامع اینترنتی سند تحول بنیادین کشور در شیراز گفت: هدف از افتتاح این پایگاه این است که محتوای سند تحول بنیادین را در خانواده ها و بین دانش آموزان ترویج کند.

مدیر پایگاه جامع اینترنتی سند تحول بنیادین کشور با بیان اینکه این مجموعه با همکاری شورای عالی آموزش و پرورش کشور راه اندازی شده است گفت: این پایگاه برای تولید محتواهای متناسب با محتوا و اهداف سند تحول بنیادین برای دانش آموزان دوره های مختلف تحصیلی ساخته شده است.

عوض دخت گفت: در تولید محتواهای این پایگاه معلمان سراسر کشور به همراه دانش آموزان می توانند تولید محتوا کنند.

وی افزود: اخرین کتاب ها، مقاله ها، اخبار و اطلاعات مربوط به سند تحول بنیادین را می توان در آدرس اینترنتی پایگاه به نشانی http://sanadtahavol.ir/ مشاهده کرد.

مدیر پایگاه جامع اینترنتی سند تحول بنیادین کشور گفت: در این پایگاه طرحی بنام فرانما اجرا می شود که فیلم های مختلف تربیتی در رابطه با سند تحول بنیادین را نیز پوشش می دهد.

انتهای پیام/ف

شما می توانید این مطلب را ویرایش نمایید

این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید سند تحول بنیادین کشور شیراز پایگاه جامع اینترنتی مدیر پایگاه جامع اینترنتی سند تحول بنیادین کشور حمیدرضا عوض دخت فرانما سردار شهید علیرضا هاشم نژاد این خبر توسط افراد زیر ویرایش شده است

اخبار مرتبط

  • تقدیر از خانواده شهید هاشم نژاد

source

دیدگاهتان را بنویسید