پدر موشکی-18|مستند «خط نورانی»/ روایتی از خصوصیات شخصیتی و معنوی سردار شهید حسن طهرانی‌مقدم+ فیلم

– اخبار فرهنگی –

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، حدود یک ساعت پس از نماز ظهر در 21 آبان ماه سال 1390، تهران و حومه آن با صدای مهیبی به لرزه درآمد. لرزش انفجار در بیشتر شهرهای استان‌های تهران و البرز و چند نقطه دیگر احساس شد، اما دقایقی بعد انتشار خبر شهادت «پدر موشکی» ایران، مردم متعهد و وفادار ایران اسلامی در سراسر کشور را تکان داد.

ایران اسلامی یکپارچه در سوگ و ماتم فرو رفت، سایه سنگینی بر سر صنعت موشکی ایران گسترده شد، جبهه مقاومت هم همسو با اندیشه و آرمان بلند ملت ایران داغدار یکی از اسطوره‌های مقاومت شد، مردی که نابودی اسرائیل را بار دیگر و به‌نوعی دیگر فریاد زد.

تاریخ جبهه مقاومت شهادت می‌دهد که چگونه «حاج حسن» با ایستادگی، صبر و استقامت، فرمول‌های فناوری موشکی را برای متخصصان و نخبگان این جبهه هجی کرد. «حاج حسن طهرانی‌مقدم» ایدۀ خواستن را در ذهن آنان بارور کرد و اکنون نظام سلطه وحشت و نگرانی خود را از قدرت موشکی یاران حاج حسن در داخل ایران و گستره جبهه مقاومت ابراز می‌کند.

در آستانه دهمین سالگرد شهادت پدر موشکی جمهوری اسلامی ایران، سردار رشید اسلام شهید حاج حسن طهرانی‌مقدم مستند «خط نورانی» ببینید.

شهید , حسن طهرانی‌مقدم , شهید تهرانی مقدم , پدر موشکی , پدر موشکی-13|اطلاعاتی جدید از لحظه شهادت حاج حسن طهرانی‌مقدم/ خوابی که شهید قبل از شهادت دید+ عکس و فیلم

پدر موشکی ـ 11|دست‌نوشته امام خامنه‌ای برای تقدیر از شهید طهرانی‌مقدمپدر موشکی‌ـ‌9|خاطره‌های شنیده نشده از شهید طهرانی‌مقدم توسط همسنگران شهید+ فیلمپدر موشکی ـ 10|امام خامنه‌ای: شهید طهرانی‌مقدم سرتاپایش «اخلاص» بود/ گره‌های موشکی چگونه باز شد؟ + موشن‌گرافی

انتهای پیام/

source article

دیدگاهتان را بنویسید