پذیرش سرپرستی 10 هزار کودک بی سرپرست توسط یکی از صنایع در هرمزگان


به گزارش خبرگزاري فارس، بندرعباس مديركل كميته امداد امام خميني (ره) استان هرمزگان با حضور در شركت فولاد هرمزگان از فعاليت هاي مديرعامل اين شركت در جهت اجتماعي آن تقدير و تشكر كرد. مسئولیت و به عنوان بزرگترین حامی گروه های آسیب دیده تحت حمایت کمیته امداد در استان.

در این دیدار جلیل تراهی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان هرمزگان ضمن تشکر از مدیر عامل فولاد هرمزگان در پذیرش ایتام کمیته امداد گفت: شرکت فولاد هرمزگان از رونق اقتصادی بسیار خوبی برخوردار است. در زمینه های مختلف و فعالیت های این شرکت گسترش یافت. نگاه طولانی و عمیق مدیرعامل این شرکت به مسئولیت های اجتماعی با محوریت گره گشایی از مشکلات جامعه به ویژه ایتام تحت حمایت کمیته امداد ارزشی دو چندان دارد.

وی افزود: خوشبختانه با آمدن مدیرعامل جدید فولاد هرمزگان رویکرد این شرکت به مسئولیت های اجتماعی به کلی تغییر کرده و این شرکت به یکی از صنایع پیشرو در عمل به مسئولیت های اجتماعی تبدیل شده است. فولاد هرمزگان با قبول سرپرستی 10 هزار کودک بزرگترین حامی ایتام در استان هرمزگان محسوب می شود.

همچنین عطاءالله معروفخانی مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان نیز در این جلسه خاطرنشان کرد: فولاد هرمزگان با اعتقاد به مسئولیت های اجتماعی در حد توان خود برای این موضوع به ویژه رفع سختی از استان هرمزگان گام برداشته است. بنابراین برای معرفی شرکت در ابتدا پنج هزار نفر را تحت پوشش قرار دادیم که با تصویب جلسه این تعداد به 10 هزار نفر رسید. همچنین فولاد هرمزگان برای رفع مشکلات دو خیریه اقداماتی انجام داده است.

انتهای پیام/ 3728
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید

دیدگاهتان را بنویسید