پرداخت بیش از 4 میلیارد تومان صدقه در هرمزگان

استانها / هرمزگان

http://fna.ir/5gzgo ۰ پرداخت بیش از 4 میلیارد تومان صدقه در هرمزگان

معاون توسعه‌ مشارکت‌های مردمی کمیته امداد هرمزگان گفت: مردم نوع دوست هرمزگانی از ابتدای سال تا کنون، مبلغ چهار میلیارد و 160 میلیون تومان در قالب صدقه به نیازمندان کمک نمودند.

پرداخت بیش از 4 میلیارد تومان صدقه در هرمزگان

سیاوش عامری صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بندرعباس اظهار داشت: مردم نوع دوست هرمزگانی از ابتدای سال تا کنون، مبلغ چهار میلیارد و 160 میلیون تومان در قالب صدقه به نیازمندان کمک کردند.

وی افزود: از مجموع صدقه جمع آوری شده، مبلغ دو میلیارد و 282 میلیون تومان توسط مشترکان خانگی، 740 میلیون تومان از صندوق‌های بزرگ در معابر، 590 میلیون تومان توسط مراکز نیکوکاری در سطح استان و مبلغ 548 میلیون تومان از طریق روش‌های نوین الکترونیکی جمع‌آوری‌شده است.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی در خصوص نحوه‌ هزینه کرد صدقات بیان کرد: صدقه جمع‌آوری‌شده در هر منطقه، برای نیازمندان همان منطقه و طبق دستورالعمل‌های موجود در سرفصل‌های مختلف از جمله کمک به معیشت مددجویان ، کمک به تأمین مسکن، کمک‌هزینه‌های بهداشتی و درمانی، کمک‌هزینه‌های تحصیلی به دانش‌آموزان و دانشجویان نیازمند، کمک به امر ازدواج زوج های نیازمند و… هزینه می‌شود.

عامری با اشاره به سامانه کد QR برای پرداخت آسان صدقه در استان، یادآو ر شد: سامانه کد QR یکی از روش های نویتن الکترونیکی می باشد که مردم خیر می توانند صدقات و کمک‌های خود را از این طریق پرداخت کنند.

وی افزود: پرداخت صدقه از طریق روش‌های نوین را راهی مؤثر در کاهش هزینه‌های جمع‌آوری و توزیع کمک‌های مردمی بین نیازمندان دانست.

انتهای پیام/ 88055

شما می توانید این مطلب را ویرایش نمایید

این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید هرمزگان کمیته امداد صدقه توسعه سیاووش عامری این خبر توسط افراد زیر ویرایش شده است

اخبار مرتبط

  • اعزام گروه مشاوره به مناطق زلزله زده فین

  • آسیب زلزله به ۹۰۰ خانواده کمیته امداد

  • تاسیس خیریه نیکوکاری دانش آموزی هرمزگان

  • افتتاح نیکوکاری تخصصی اشتغال در بشاگرد

  • رئیس کمیته امداد کشور در رودان

source

دیدگاهتان را بنویسید