پروژه بیمارستان ۲۶۰ تختخوابی سلماس نیمه اول ۱۴۰۱ به بهره‌برداری می‌رسد

استانها / آذربایجان غربی

http://fna.ir/5yrj5 ۰ پروژه بیمارستان ۲۶۰ تختخوابی سلماس نیمه اول ۱۴۰۱ به بهره‌برداری می‌رسد

معاون وزیر راه و شهرسازی از تسریع در روند ساخت پروژه بیمارستان سلماس خبر داد و گفت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده پروژه بیمارستانی ۲۶۰ تختخوابی سلماس نیمه اول سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

پروژه بیمارستان ۲۶۰ تختخوابی سلماس نیمه اول ۱۴۰۱ به بهره‌برداری می‌رسد

به گزارش خبرگزاری فارس از ارومیه از اورمیه، علی نبیان ظهر دیروز ۱ دی در بازدید از پروژه بیمارستان ۲۶۰ تختخوابی سلماس با اشاره به اقدام موثر برای ارتقای شاخص‌ سلامت در مناطق مرزی، اظهارداشت : برنامه‌ریزی شده با استفاده از همه امکانات و منابع مالی نیمه اول سال آینده، پروژه بیمارستانی ۲۶۰ تختخوابی سلماس به بهره‌برداری برسد.

معاون وزیر راه‌و شهرسازی با بیان اینکه توزیع عادلانه تأسیسات دولتی و عمومی در مناطق مختلف کشور به ویژه مناطق کم‌برخوردار امری ضروری است افزود: امسال روند پیشرفت بیمارستان ٢۶٠ تختخوابی شهرستان سلماس‌ شتاب گرفته است.

نبیان افزود: توسعه زیربناها و دسترسی مردم به خدمات بهداشتی و درمانی با هدف غایی ارتقای شاخص سلامت در مناطق مرزی یکی از تکالیف اصلی این سازمان مشخص شده است.

انتهای پیام/

شما می توانید این مطلب را ویرایش نمایید

این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید بیمارستان وزیر راه و شهرسازی آذربایجان غربی ارومیه این خبر توسط افراد زیر ویرایش شده استsource

دیدگاهتان را بنویسید