پنالتی پرسپولیس مقابل ذوب‌‌آهن درست بود؟

– اخبار ورزشی –

ابراهیم میرزابیگی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره قضاوت سیدمهدی سیدعلی در دیدار پرسپولیس و ذوب‌آهن اصفهان در هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: سیدعلی و کمک‌هایش تا لحظه پنالتی پرسپولیس مشکلی در قضاوت نداشتند، چون اتفاق خاصی نیفتاده بود.

وی ادامه داد: دقیقه 2کمک داور در اعلام اوت به سود ذوب‌آهن اشتباه کرد و داور وسط به درستی توپ را به پرسپولیسی‌ها داد. در دقیقه 13خطای بازیکن پرسپولیس به دلیل بی‌احتیاطی گرفته نشد. در دقیقه 21آفساید بازیکن ذوب‌آهن گرفته شد و چون توپ به راحتی در اختیار حامد لک قرار گرفت، بهتر بود داور آوانتاژ می‌داد و اجازه نمی‌داد بازی متوقف شود. یک دقیقه بعد اخطار به مدافع ذوب‌آهن به درستی داده شد.

میرزابیگی عنوان کرد: در بیست و پنجمین دقیقه خطای امید عالیشاه به درستی گرفته شد. در دقیقه 27 خطای بازیکن ذوب‌آهن درست بود.در دقیقه 38اخطار به محمد شریفی سختگیرانه بود و بازیکن پرسپولیس نباید کارت زرد می‌گرفت.

این کارشناس داوری با اشاره به نیمه دوم یادآور شد: در دقیقه 47 خطای پشت محوطه جریمه پرسپولیس سختگیرانه بود اما در دقیقه 65 داور به سیدجلال حسینی بابت اعتراض به درستی اخطار داد.

میرزابیگی خاطرنشان کرد: اوج قضاوت سیدعلی در دقیقه 85 بود که برای پرسپولیس پنالتی گرفت در حالی که خطایی رخ نداد و تصمیم داور در این صحنه درست نبود. در دقیقه 90 مهدی ترابی و بازیکنان پرسپولیس اعتقاد به پنالتی داشتند، در صورتی که خطایی اتفاق نیفتاد.

لیگ برتر فوتبال| ذوبی‌ها پرسپولیس را مدعی نگه داشتند/ مزد پارسایی تیم گل‌محمدی در روزی که بد بازی کرد!

انتهای پیام/

source article

دیدگاهتان را بنویسید