پیام تبریک سجادی پس از کسب سه نقره و یک طلای دیگر توسط کشتی گیران

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، پیام سید حمید سجادی به شرح زیر است:
بِسْم الله الرحمن الرحیم

مدال طلای کامران قاسم‌پور دلاوری دیگر از خطه ی قهرمان پرور مازندران در رقابت‌های جهانی نروژ نشان از شکوه عزم و اراده جوانانی است که با پشتوانه برنامه ریزی توانستند رویداد رقابتی و قهرمانی جهان را به محلی برای تجلی توانمندی کشتی ایران تبدیل کنند.

برق سومین طلای جهان روی سینه غیرت کشتی ایران را با امیدواری به آینده با شکوه این جوانان پرافتخار ستایش می‌کنم و با تبریک به کامران قاسم‌پور عزیز، کادر فنی و سرپرستی و مسئولان فدراسیون همچنین ورزش‌دوستان و هموطنان گرامی ، سلامتی و سربلندی همه کشتی گیران را از خداوند متعال طلب می‌کنم.

همچنین، مبارزه‌های جانانه، کشتی‌های با کیفیت و پیروزی‌های بزرگ علیرضا سرلک، امیرمحمد یزدانی و محمد نخودی عزیز که در نهایت با کسب سه مدال نقره ارزشمند موجب رضایتمندی جامعه ورزش را فراهم کرد، برای مردم بسیار قابل احترام است.

بدون شک نقش آفرینی تک تک کشتی‌گیران با هدایت کادر فنی و مدیریت فدراسیون در ارتقای جایگاه تیمی ایران در رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان در نروژ مؤثر و مهم بوده که شایسته تقدیر است.

جدیت کشتی گیران جوان ایران، این دوره از رقابت‌ها را به نیکویی در تاریخ کشتی کشورمان به ثبت رساند تا به یاری خدا روزهای باشکوه دیگری را نسل جدید کشتی برای ورزش ایران عزیز در آینده به ارمغان آورد.

با تبریک به مدال آوران نقره‌ای و تشکر دوباره از زحمات اثربخش آنها در موفقیت تیمی، برای دو کشتی گیر باقی مانده در رقابت‌های آزاد که دارای شانس مدال هستند، آرزوی موفقیت می‌کنم و به درخشش فرنگی کاران هم با توکل برخدا امیدوار هستم.
سید حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان

کشتی آزاد قهرمانی جهان| 3 طلا، 3 نقره و در انتظار دو برنز؛ دورخیز برای سکوی جهانی

انتهای پیام/

source article

دیدگاهتان را بنویسید