پیام تسلیت فرمانده کل سپاه در پی عروج سردار جانباز حاج حسین صفری

– اخبار سیاسی –

به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم، به مناسبت عروج آسمانی سردار سرافراز و مجاهد فی سبیل اللّه «حاج حسین صفری» جانباز 70 درصد، سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیام تسلیتی صادر کرد .

متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

عروج آسمانی سردار سرافراز اسلام و مجاهد فی سبیل اللّه " حاج حسین صفری " جانباز 70 درصد ، قطع عضو و نابینا به علت ابتلا به بیماری کرونا ، که سالها در اوج اخلاص و تواضع نقش آفرین مومن و مصمم عرصه های خدمت به انقلاب اسلامی و ملت عظیم‌الشأن ایران بود ،موجب تالم و اندوه فراوان گردید.

او در زمره اسوه‌های درخشان ایثار و جهاد و نمادهای جاویدان سلحشوری، شجاعت و مردانگی می درخشید ، وجودش همگان را با یاد شهدا همراه می ساخت و عطر دل انگیز فداکاری و وفاداری در راه خدا را در فضا منتشر می کرد.

همت سترگ و تلاش‌های بی‌وقفه و مجاهدانه وی در همراهی ، حمایت و پشتیبانی از یاران صدیق و شریف انقلاب در سنگر مشاورت فرماندهی کل سپاه در امور ایثارگران آنهم در شرایط ناشی از تحمل سختی های فراوان دوره جانبازی که زبان از ترسیم و تبیین آن قاصر است ، برای همیشه ماندگار و الهام بخش میراث داران شهیدان و جانبازان تاریخ ساز میهن اسلامی خواهد بود .

به روح بلند آن تربیت یافته مکتب عاشورا و ولایت درود می فرستم و با تسلیت فقدان وی به خانواده و بازماندگان معظم و علاقه‌مندان سوگوار او و جانبازان سرافراز از درگاه خدای کریم و نعیم برای آن عزیز به عرش پیوسته رحمت واسعه الهی و همنشینی با حضرت اباعبدالله الحسین و قمر بنی هاشم ابوالفضل العباس علیهم السلام و برای آحاد مصیبت دیدگان ارجمند به ویژه جانبازان حبیب و شیفته فقید سعید ، صبر ، شکیبایی و سکینه قلبی توأم با ثبات قدم مسئلت می کنم .

سرلشکر پاسدار حسین سلامی

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

انتهای پیام/

source article

دیدگاهتان را بنویسید