پیام فرمانده نیروی زمینی ارتش در پی شهادت دو خلبان نیروی هوایی – درخشش | تابناک


به گزارش تابناک به نقل از ایسنا، متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

من المؤمنین رجال صدقوا ما عاهدوا الله علیه فمنهم من ضضی نحبه ومنهم انیل.
پیش از این غروب عجیبی در فرهنگ لغت دلاور هموطن عزیزش از خطه دلاور شهید ایثارگر و تبریز بود، خلبانان دلاوری که نام خود را بر خط سرخ شهادت نوشتند.
عزیزانی که دلهای خود را از زمین بلند کردند و سرهای خود را به سوی آسمان بلند کردند. آنها الگوهایی برای نام نیک و اخلاص، دین، فداکاری، تخصص و شجاعت بودند.
اینجانب این مصیبت وارده را به محضر رهبر معظم انقلاب و فرمانده معظم کل قوا و ملت عزیز تسلیت عرض می نمایم و با توجه به آیه شریفه «من نیز چشم به راه» همراهی و هدف آن یاران شهید قابل مشاهده هستند.
مردم خوب عزیز بدانند که خلبانان مشتاق ارتش جمهوری اسلامی غسل شهادت را همزمان با سوگند نظامی انجام دادند و این راه سرخ را برای اعتلای نام ایران سربلند اسلامی انتخاب کردند، راهی سخت و مقدس را پیمودند. جاده. حفاظت از زمین از آسمان و جان خود را وقف آسایش کردند و باعث آرامش روحی اعضای امت اسلامی شدند.
مردان فاضل امروزی که به شرم شهادت آراسته بودند، با فداکاری شکوهمند، همچون سایر عرصه های خطرناک، جان خود را با حسن نیت فدا کردند.
معراج شهدای سرهنگ صادق فلاحی و سرگرد علیرضا حنیفه زاد و یکی از هموطنان عزیزمان در تبریز را به ایثارگران تسلیت می گویم. صبر حضرت زینب(س) را مدیون این عزیزترین مردم در مقام عالی رضوان اله و خانواده های بزرگوارشان و خانواده های صبور رزمندگان ارتش هستم که همواره پشتیبان پرشور پرشور ارتش در مصیبت بوده اند.
فرمانده ارتش جمهوری اسلامی ایران
سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی

دیدگاهتان را بنویسید