پیروزی طارمی در جام حذفی پرتغالبه گزارش ایرنا، در ادامه دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی پرتغال، تیم فوتبال پورتو در دیداری خارج از خانه از ساعت 00:30 روز پنجشنبه به مصاف ویسلا رفت که این دیدار با برتری 3 بر صفر شاگردان مهدی طارمی به پایان رسید. .

پورتو در دور قبل بنفیکا را 3-0 شکست داد و تیم ویسلا در آخرین بازی خود با پیروزی 1-0 مقابل براگا به این سطح رسیده است.

پورتو 17 بار قهرمان این مسابقات شده و از این نظر رکورددار است.

پورتو که رقابت تنگاتنگی با اسپورتینگ برای قهرمانی در لیگ دارد، امسال هم برای قهرمانی در جام حذفی تلاش می کند. هر دو تیم در شرایطی مساوی هستند که پورتو در صدر لیگ قرار دارد اما ویسلا در رده دوازدهم قرار دارد.

از طرفی ویزلا قصد دارد شکست سخت دیدار قبلی مقابل پورتو را جبران کند چرا که در آخرین تقابل دو تیم، ویزلا با چهار گل از یاران طارمی شکست خورده بود.

با این حال دو تیم در نیمه اول به مصاف هم رفتند تا اینکه 45 دقیقه ابتدایی با تساوی یک بر یک دو تیم به پایان رسید.

با شروع نیمه دوم، کونسیچ و o سرمربی پورتو سه تغییر همزمان انجام داد تا بتواند با تغییراتی که انجام شده، گل را به سود تیمش برگرداند.

مهدی طارمی که در نیمه اول از داور بازی کارت دریافت کرده بود، در اوایل نیمه دوم تعویض شد و کاپیتان معروف پورتو جایگزین او شد.

در نیمه دوم فابیو ویرا که به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شده بود از روی نقطه پنالتی برای پورتو گلزنی کرد. این پایان کار نبود و اوانیلسون در دقیقه 90 برای سومین بار برای پورتو گلزنی کرد تا شاگردان طارمی پیروز شوند و جواز حضور در نیمه نهایی را کسب کنند.

دیدگاهتان را بنویسید