پیروزی پرسپولیس در وقت استراحت مقابل مس با مصدومیت و دروازه بان جدید – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر ، تیم فوتبال پرسپولیس امروز در چارچوب هفته بیستم لیگ برتر میزبان مس رفسنجان بود که نیمه اول با تساوی به پایان رسید.

تلاش دو تیم از ساعت 19:00 در دیداری که به میزبانی ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد، با برتری 2 بر 1 میزبان در 45 دقیقه ابتدایی همراه بود.

مهدی عبدی (19). کمال کامیابی نیا (34) برای پرسپولیس و مجید علیاری (22) برای مس رفسنجان گلزنی کردند.

پرسپولیس تحت تاثیر احسان پهلوان و مهدی ترابی در ثانیه های ابتدایی از جناح چپ توانست اولین خطر را در دروازه میهمان ایجاد کند اما ارسال پهلوان در محوطه جریمه برنز رفسنجان به دست یارانش نرسید. نتوانست از آن استفاده کند.

مس رفسنجان که چند هفته پیش در عملکرد خود نشان داد ترسی از نام و رسم حریفان ندارد، بازی را در دستور کار این تیم قرار داد تا اولین خطر را تحت تاثیر فرشاد محمدی ایجاد کند. مهر از سمت راست. ارسال کوتاه او با خطای وحدت هنانف در ارسال توپ به عقب همراه شد تا محسن آذرپاد با قدرت زیاد یک بازی تکراری را روی دروازه قرمزها ارسال کند اما هنانوف با ایستادن مقابل توپ اشتباه خود را اصلاح کرد تا نتواند. دروازه گوهری را تهدید کرد.

پرسپولیس که به شدت به سه امتیاز بازی نیاز داشت، در دقیقه 19 از گلزنی مدافع رفسنجان به خوبی استفاده کرد و ضربه سرکشی او شد.

مس رفسنجان به سرعت توانست حس بازی را در ذهن تک تک بازیکنانش حفظ کند به طوری که قرمزها تنها سه دقیقه از حریف خود جلوتر بودند.

آذرپاد در محوطه جریمه به راحتی پاس خود را به مجید علیاری داد تا این دارنده مدال برنز به جای رامین رضاییان در سمت راست دفاع سرخ ها شانس بیشتری برای گلزنی داشته باشد و ضربه فنی خود را مستقیم به کرنر بفرستد.پرسپولیس . هدف.

شوت علیاری باعث شد احمد گوهری تنها 22 دقیقه پس از حضور در ترکیب پرسپولیس اولین گل خود را به عنوان دروازه بان این تیم دریافت کند.

قرمزها در دقیقه 31 با میلاد سرلک هافبک تیم ملی خود دچار ضربه مغزی شدند و نتوانستند حضور او را حفظ کنند و علی شجاعی جای او را بگیرد.

پرسپولیس با وجود برگرداندن قهرمانی دست از حمله برنمی داشت تا اینکه در دقیقه 32 ارسال سعید آقایی در منطقه خطر رفسنجان به رضاییان رسید اما ضربه سر او توسط نوشی صوفیانی با ارسال کرنر مواجه شد.

یک ضربه کرنر نیز با یک پاس کوتاه به احسان پهلوان رسید تا با سرعتی سریع آذرپاد را از پیش رو بردارد و با پاس خود نیا کمال کامیابی نیا را در محوطه دروازه قرار دهد. کامیابی نیا با سر محکم خود توانست توپ را به دروازه برنجی سنجاق کند و تیمش را برای پیروزی نهایی نیمه اول راهی رختکن کند.

دیدگاهتان را بنویسید