پیشرفت مناسب حاصل عمل به فرمایشات امام راحل و مقام معظم رهبری است

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساری، آیت‌الله محمدباقر محمدی لائینی در گردهمای خادمیاران رضوی، آستانه سالروز شهادت امام رضا (ع) در مصلی فرح آباد، شامگاه امشب با بیان اینکه موضوع دوتابعیتی مدیران باید باجدیت دنبال شود، خاطرنشان کرد: برخی از آنها به دنبال دست اندازی به منابع هستند تا از این راه به دنبال زندگی مرفه در خارج هستند.

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی برای تشکیل حکومت اسلامی و مستقل بود تا زیر بار شرق و غرب نباشیم، گفت: برای استقلال و سر پا ماندن باید هزینه داد.

امام جمعه ساری، استقلال کشورها را موجب هراس استکبار جهانی دانست و افزود: قدرت‌های ظالم‌ جهانی کوتاه نخواهند آمد و نمونه ایران خواستار فناوری صلح آمیز هسته‌ای است اما استکبار جهانی مدام کارشکنی می‌کند.

آیت الله لائینی یادآورشد: دست یابی به فناوری هسته‌ای و دیگر علوم، حق همه کشورها است، اما استکبار جهانی اجازه دست یابی به علوم را به هر کشوری نمی‌دهد.

وی ایستادن دولت، مجلس و ملت پشت سر ولایت فقیه و گوش سپردن به حرف ایشان را موجب پیشرفت کشور دانست و تصریح کرد: هرجا به فرمایشات امام راحل و رهبر معظم انقلاب، عمل کردیم پیشرفت خوبی داشتیم.

نماینده ولی فقیه در استان مازندران با بیان اینکه مسئولیت حفظ دین امروز سنگین تر از صدر اسلام است، گفت: در طول تاریخ دشمنان برای محو اسلام هزینه زیادی کردن و جنگ‌ها راه انداختند و امروز نیز دست‌بردار نیستند.

لائینی به نقش مخرب دولتهای به ظاهر اسلامی، خائن و نوکر غرب مثل امارات و بحرین اشاره کرد و ابزود: متاسفانه این کشورهای به ظاهر اسلامی با اسرائیل، دشمن اسلام رابطه برقرار کردند.

امام جمعه ساری: جمهوری اسلامی ایران حضور اسرائیل و آمریکا را در پیرامون کشور تحمل نمی‌کندتقدیر خادمیاران رضوی در کاشان از عوامل واکسیناسیون به روایت تصویر3 پویش رضوی در ایام شهادت امام رضا (ع) در کرمان برگزار می‌شود3 پویش رضوی در ایام شهادت امام رضا (ع) در کرمان برگزار می‌شود

وی این کشورها را به گاوهای شیرده برای دشمن تشبیه و تصریح کرد: در جنگ ایران و عراق و در دفاع از حرم اهل البیت، همین کشورها با حمایت از استکبار و مداخله، جنگ جهانی راه انداخته بودند.

انتهای پیام/ی

source article

دیدگاهتان را بنویسید