پیکر 4 شهید مرزبانی در مشهدمقدس تشییع شد

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد‌مقدس، این مراسم با حضور خانواده‌های شهدا، فرمانده مرزبانی خراسان‌رضوی، جانشین فرمانده انتظامی استان خراسان‌رضوی و فرمانده مرکز آموزش ثامن‌الائمه‌(ع) استان برگزار شد.

استوار دوم مجید تلوک، سرباز شهید مهرداد میرشکار، سرباز شهید امیرحسین صادقی و سرباز شهید سلمان دلاوری که در مرز سیستان و بلوچستان خدمت می‌کردند سیزدهم مهر ماه در سانحه تصادف به شهادت رسیدند.

رییس عقیدتی و سیاسی فرماندهی انتظامی خراسان رضوی با اشاره به مقام والای شهید و شهادت گفت: نیروی انتظامی تاکنون 13 هزار و 500 شهید را در راه دفاع از انقلاب اسلامی فدا کرده که هزار و 100 نفر از آنان اهل خراسان‌رضوی بوده‌اند.

رواق‌های حرم مطهر رضوی به استراحت شبانه زائران اختصاص یافتمسیر تشرف به روضه منوره حرم امام رضا(ع) به حالت عادی برگشت/ انسداد مسیر از سوی برخی افراد با هوشیاری خدام رضوی برطرف شدآئین خطبه‌خوانی شب شهادت امام رضا (ع) در حرم مطهر رضوی برگزار شد

حجت‌الاسلام علیرضا رامیار افزود: تاکنون 244 شهید مرزبانی در استان خراسان رضوی در راه دفاع از کیان انقلاب اسلامی در مرزهای استان به شهادت رسیده‌اند و درود بر خانواده‌های این شهدا که چنین فرزندانی را تربیت و تقدیم انقلاب اسلامی کردند.

پیکر سه نفر از این مرزبانان شهید برای خاکسپاری به شهرستان‌های محل سکونتشان در سرخس، نیشابور و چناران انتقال یافت و یکی از این شهدا نیز در بهشت رضای مشهد به خاک سپرده شد.

انتهای پیام/281/ ز

source article

دیدگاهتان را بنویسید